В аграрній академії посвячували у студенти... салом в шоколаді

У Полтавській державній аграрній академії посвячували у студенти... салом в шоколаді. Така неформальна церемонія прийняття до студентського братства, запевняють у виші, унікальна в Україні. Цю традицію започаткували у минулому році. Нині її успішно продовжують та удосконалюють.

На затишному студентському дворику в аграрній академії – яблуку ніде впасти. Цього дня першокурсників тут посвячують у студенти представники старших курсів.

/Олександр Глазов, голова Студентської ради ПДАА, депутат Полтавської міської ради
Наші студенти зробили «круглий стіл», обговорили. І це була ініціатива першого курсу. Вони сказали, що було б доречно, коли проводиться неформальна посвята, коли самі студенти зорганізовують. І це такий дух студентства одразу відчувається/

До речі, сам цей парк також – результат роботи студентів. Його облагородили, встановили лавки, а вже другий рік поспіль Першого вересня тут збирають новачків академії. Один із них – Владислав. Він – майбутній економіст.

/Владислав Глущенко, студент ПДАА
По-перше, в мене брат тут навчався. І за його відгуками мені сподобалося, і я вирішив сюди вступити/

Для тих, хто поповнив лави аграрної академії, у студентському парку підготували багато сюрпризів. За цими столами їх пригощають чаєм та смачною випічкою, а тут – частують яблуками. Першокурсники часу дарма не гаять: фотографуються на згадку, знайомляться один з одним, спілкуються.

/Анастасія Голос, студентка ПДАА
Взагалі я в захваті. Тому що я не очікувала цього. Тому дійсно, це круто. Я вважаю, це круто дуже!/

Тим часом на сцені розпочинається обряд посвяти у студенти. Аби стати повноправним мешканцем аграрної академії, його учасники мають з'їсти сало в шоколаді. Новачки куштують із задоволенням.

/ІНТЕРШУМ
«Ми з радістю ласуємо цим делікатесом»/

Все, справа зроблена. Студенстьке братство збільшилося на близько півтори тисячі осіб.

/Анастасія Голос, студентка ПДАА
На мій погляд, це відповідальність. Тому що це вже інша ступінь. Це вже не школа, не дитячий садок, це вже студент. Тим паче, студент Полтавської державної аграрної академії/

Новоспечені студенти беруть участь у конкурсах, для них виступає команда КВН академії, а потім усі разом вони роблять цей світ яскравішим. У прямому значенні цього слова.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію