«Україна – це Я». У Полтаві стартував конкурс образотворчого мистецтва

«Україна – це Я» – під таким лозунгом стартував конкурс образотворчого мистецтва. Організувала художні перегони громадська організація «Фонд захисту і підримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби. Мета – побачити Україну очима дітей за допомогою зображувальних засобів. В цьому році очікують понад пів тисячі учасників з усієї області. 

Тільки пролунав перший дзвоник, а в Полтаві вже оголошують конкурс дитячого малюнка.

/ІНТЕРШУМ ХР 00:00:05
Ми можемо проявляти якось наших діточок, їхні таланти, і давати їм таку можливість/

Конкурс вже традиційний – проводять ще з 2005. Щороку в ньому беруть участь понад пів тисячі школярів. Цього разу очікують збільшення кількості учасників. Пояснюють: тема актуальна і приваблива для кожного.

/Віра Кальник, голова «Фонду захисту та підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби
Наші учасники підтримали тему «Україна – це Я», бо це широка тема. Діткам є над чим працювати, є як прославити свою країну, родину, свою сім'ю, своє місто/

Малювальні змагання вже стартували. До 10 жовтня школярі можуть подати свої роботи до оргкомітету Полтавського художнього музею. А вже з 1 листопада малюнки учасників представлять у вигляди виставки. Однак, обрати кращих все ж прийдеться. В журі – і Заслужений художник України Микола Підгорний.

/Микола Підгорний, Заслужений художник України, член журі
Рівень дітей дуже виріс. Настільки вони зараз талановиті і цікаві. Талант саме візуального сприйняття світу і впровадження цього через фарби – це завжди приголомшує/

А це Ольга Сухарівська. Вона керує гуртком оріґамі. Каже, вихованці щороку посідають призові місця. Про конкурс «Я – Україна» відгукується так.

/Ольга Сухарівська, керівник гуртка оріґамі
Він заохочує дітей для творчості, для винаходу нових технік, прийомів... малювати, думати. Він вільний/

Взяти участь у творчому змаганні можуть діти віком від 6 до 16 років з усієї області. Не обов'язково бути учасником художнього колективу. Всі, хто візьме участь у конкурсі, обіцяють організатори, отримають тематичні подарунки, а на переможців чекає грошова винагорода та публікація малюнків у календарі. А ще дитячі світлини згодом відправлять бійцям, які несуть службу в зоні АТО.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію