Вишиванки та українські віночки – тренд цьогорічного Свята Першого дзвоника

Вишиванки та українські віночки – тренд цьогорічного Свята Першого дзвоника. Учні п'ятої школи дотрималися його на всі сто відсотків. Національне вбрання прийшлося до вподоби як одинадцятикласникам, так і першачкам.

У четвер зранку подвір'я Полтавської загальноосвітньої школи №5 заповнюється людьми. Учні, вчителі, батьки, шкільні працівники разом відзначають початок нового навчального року. Скрізь – вишиті сорочки. На головах у дівчат – українські віночки. Так патріотично 5 школа виходить на урочисту лінійку. Найбільша увага, звичайно, прикута до найменших учнів. У них сьогодні – відповідальний день. Хвилюються і батьки.

/Тетяна Савченко, мати першокласниці
Для кожної мами це дуже важливо, для кожної мами, для кожного тата, бабусі, дідуся – всі разом збираються. І, мабуть, День народження у нас буває кожен рік, а все-таки до школи ми йдемо перший раз, один раз, один раз у житті/

Першачків на лінійку виводять за руку одинадцятикласники. Цього ранку Перший дзвоник для найстарших учнів пролунає востаннє. За рік стане випускницею 5 школи Анастасія. За ті місяці, що залишилося провести у навчальному закладі, дівчина має намір встигнути багато чого.

/Анастасія Гузь, одинадцятикласниця
Якщо це останній рік, в принципі, такий безтурботний, хотілося провести його максимально яскраво, але не забувати, звичайно, готуватися до ЗНО, тому що це дуже серйозно/

Конспекти, контрольні та самостійні роботи, тестування та перевірка знань – старт цьому всьому дає Перший дзвоник.

Старшокласники дарують першачкам Золотий ключик. Останній має відкрити перед ними Країну Знань. Перші кроки до неї шкільні новачки роблять оразу після урочистої лінійки. На перший у житті урок їх проводжають одинадцятикласники.

Стрічка новин