Більше півтори тисячі молодих людей стали студентами аграрної академії

Більше півтори тисячі молодих людей стали студентами Полтавської державної аграрної академії. У День Знань у цьому виші відбулася  церемонія посвяти у студентське братство. Крім цього, з нагоди початку навчального року в академії заснували ще одну традицію. Яку саме – дивіться у наступному сюжеті.

У Полтавській державній аграрній академії цього дня – свято. У виші знайомляться із поповненням – новими студентами, які відтепер навчатимуться у цих стінах. Де здобувати вищу освіту, кажуть першокурсники, довго не вагалися.

/Анна Лукащук, першокурсниця ПДАА
У мене тут навчаються деякі знайомі, і вони хвалили цю академію, і сказали, що тут добре і навчання, і життя. Тому саме сюди вступила/

Вибір на користь Полтавської державної аграрної академії зробили півтори тисячі молодих людей. Про те, що він був правильний, новоспеченим студентам із висоти свого досвіду говорять випускники вишу.

/Юрій Бублик, народний депутат України
Випускники Полтавської державної аграрної академії, а коли я закінчував, це був Полтавський сільськогосподарський інститут, працюють не лише на теренах Полтавщини, вони працюють на теренах всієї України, і багато працює за кордоном. Багато маю друзів, з якими підтримую зв'язок, і які говорять, що отримані знання тут вони використовують у своїй повсякденній роботі/

Полтавська державна аграрна академія була й залишається флагманом науки з європейською якістю української освіти, говорить ректор вишу Валентина Аранчій. Це відзначають і запрошені гості.

/Сергій Фролов, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА
В особливостях цього року набору, особливо по державному замовленню, академія показала високу затребуваність у студентів. Тобто, вона користується повагою серед молоді/

Аби стати частиною студентського братства «аграрки», першокурсники складають клятву.

Та отримують від ректора символічні залікову книжку і студентський квиток. Вітає новоспечених студентів і міський голова Олександр Мамай.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Студентів у нас понад 60 тисяч. Це дуже велика частина громадського населення нашого міста. І сьогодні моє завдання – мабуть, намагатися привітати усіх без винятку студентів/

Вже за кілька годин першокурсники змінюють парадну форму на спортивну, та беруть у руки лопати і відра. Усі разом вони приєднуються до нової започаткованої традиції вишу – засадження студентами першого курсу клумб із квітами.

/Анжела Лобода, першокурсниця ПДАА
Сьогодні ми озеленюємо територію Полтавської державної аграрної академії. Створюємо нову Алею троянд/

Працюють гуртом, злагоджено. Одні носять воду, інші – висаджують кущі. Поряд із ними пораються і викладачі.

/Владислав Полішко, студент 2 курсу ПДАА
Це дуже гарна традиція. Надіюся, вона буде продовжуватися. І будуть саджати перші курси троянди/

Не лише трояди, а й інші квіти, переконані у виші, щороку з'являтимуться у вересні на території Полтавської державної аграрної академії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію