В обласній бібліотеці імені Гончара провели Урок Знань

Що таке Батьківщина? Таке питання 1 вересня поставили полтавським школярам. В обласній бібліотеці імені Гончара провели перший урок для учнів навчальних закладів Полтави. Тема – незалежність України, шляхи досягнення самостійності та видатні історичні постаті. Понад пів-тисячі школяриків різного віку скористались можливостю дізнатися щось нове про свою державу. Подробиці – далі в сюжеті.

Це Давид. Сьогодні він пійшов у 3 клас. Це 1 версня у хлопця пройшло незвично: він не тільки відстояв урочисту лінійку, а й завітав до бібліотеки на відкритий урок. Каже, що цікавиться історією України.

/Давид Костенко, школяр
Наші символи України – це наш гімн, тризуб і прапор/

Так званий урок у бібліотеці присвятили 25-ій річниці незалежної України. Згадували, як держава стала самостійною. Вікова категорія запрошених – різна: від молодших класів до випускних. Серед останніх – одинадцятикласниця Марія. Для дівчини тематична зустріч у бібліотеці – особливо корисна, бо попереду – підсумкові іспити.

/Марія Мигаль, одинадцятикласниця
Нам розповідали про великого письменника, про Івана Яковича Франка. Це було дуже захоплююче. Нам показували відео про його життя. Це було дуже цікаво, бо сприймати на слух – це одне, а побачити – це зовсім інша справа/

Зустріч у «книжковому царстві» – традиційна. Її проводять вже 10 років. Однак, щоразу змінюється тема. Організовують такі «уроки», щоб встановити зв'язок між дітьми і літературою.

/Наталія Рисенко, відповідальна за соціокультурну роботу ПОБЮ ім.О.Гончара
Мы принимаем школы, мы рады видеть в первые дни детей, которые будут читать, которые любят читать. Все те, кто пришел к нам и прийдет в течении учебного года – наша библиотека открывает наши двери для всех/

Майже пів сотні полтавських учнів долучились до відкритого уроку. Поки молодші класи співать гімн України, дев'ятикласники вже передивляються документальну короткометражну стрічку про незалежність нашої держави. Тим часом, 10 клас дебатує, що для них Батьківщина.

Нагадаємо, за шкільні парти Полтави сьогодні сіло 27 тисяч учнів. З них 3 тисячі 200 – це першокласники.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію