Восьмитисячну родину ПУЕТу також поповнили нові студенти

Восьмитисячну родину Полтавського університету економіки та торгівлі також поповнили нові студенти. Першокурсників до свого університетського братства у виші приймали на урочистій церемонії посвяти. Кращі студенти старших курсів передали вчорашнім абітурієнтам символи навчання – залікову книжку та студентський квиток.

Анастасія Богунова – із Машівського району. Тепер вона – студентка Полтавського університету економіки і торгівлі. Вивчатиме тут готельно-ресторанний бізнес.

/Анастасія Богунова, першокурсниця ПУЕТ
Вступила сюди, тому що цікавить з самого дитинства, у мене взаємопов'язане все із готелями та ресторанами, тому що батьки постійно займалися бізнесом. І я зацікавлена, і хочу продовжувати їхню справу/

Лише кілька місяців тому вони отримали шкільні атестати, а сьогодні вже роблять перші кроки у студентстві. Новий статус – черговий етап у їхньому житті, запевняють першокурсники ПУЕТ.

/Бліц
Нові зання, нові знайомства, все нове, як і нова сторінка у житті/

Нове життя разом з полтавським університетом економіки і торгівлі з 1 вересня розпочнеться для майже 1700 студентів. Майбутніх маркетологів, товарознавців, економістів та фахівців із готельно-ресторанного бізнесу вже з нетерпінням чекають у виші.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ
Усі вони різні, з різних регіонів України. Немає жодного з них, які б не були представлені студентами-першокурсниками. Для нас це хвилювання, це відповідальність, але ми переконані, що восьмитисячна сім'я, університетська родина студентів прийме їх із радістю, прийме з теплом/

А ще зробить життя першокурсників насиченим та яскравим. Навчання теоретичне у виші вони поєднуватимуть із практикою, практику на місцевих підприємствах – зі стажуванням за кордоном. Студенти також матимуть можливість реалізувати себе у науці, творчості, спорті. Про ці та інші переспективи новоспеченим студентам розповідають зі сцени випускники та викладачі. Приєднується до привітань першокурсників і міський голова Олександр Мамай.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Це один із найбільших вузів нашого міста. І тому сьогодні мій обов'язок – прийти та привітати це студентство/

Аби першокурсники запам'ятали День посвяти на все життя, для них влаштували особливий концерт.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію