Полтавські правоохоронці пройшли навчання із тактичної підготовки

Полтавські правоохоронці пройшли навчання із тактичної підготовки. У ньому взяли участь начальники та заступники територіальних відділів та відділень поліції області, начальники структурних підрозділів обласного апарату поліції. Як це було – дивіться у наступному матеріалі.

Як діяти у нетипових ситуаціях, вчилися полтавські правоохоронці. На базі тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Полтавській області відбулися практичні заняття з тактичної підготовки під головуванням начальника поліції області Олега Беха.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
У зв'язку із трагічними подіями, які у нас сталися у Миколаївській та Тернопільській областях, прийнято рішення про проведення теоретичних та практичних занять з особовим складом полтавської поліції, де розглядалися відповідні помилки, проаналізовано стан справ кожного підрозділу/

У заняттях взяли участь начальники та заступники територіальних відділів та відділень поліції області, начальники структурних підрозділів обласного апарату поліції. Під час тренувань правоохоронці відпрацювали тактику дій у нетипових ситуаціях та проаналізували алгоритм дій поліцейських. Такі заняття, запевнив головний поліцейський області Олег Бех, проводитимуть і надалі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію