Знову на старт: полтавські вчителі заявили про готовність вчити 27 тисяч школярів

Готові до нового навчального. Полтавські вчителі підбили підсумки минулого року та обговорили, як працюватимуть у наступному, що розпочнеться вже за день. У палаці дозвілля «Листопад» традиційно наприкінці серпня на педагогічну конференцію зібралися міські освітяни. Про що говорили і чим хизувалися – дивіться далі.

Полтавські школи, садочки та інші навчальні заклади готуються до нового навчального року. Наскільки вони творчі, демонструють у холі палацу дозвілля «Листопад».

/Лариса Панченко, завідуюча ДНЗ № 80
Ми комплексно готуємо: гармонійно розвинену дитину. Щоб підготувати дитину – це розвиток мови, логічне мислення. Тоді йому вже краще буде в школі. Бо основні науки і базуються на цих вміннях і навичках. Ми малюємо, танцюємо, виступаємо на всіх конкурсах, і діти радіють цьому, відчувають себе громадянами, вони сміливіші і впевненіші після садочка/

Нині тут відбувається традиційна серпнева педагогічна конференція. На неї збираються освітяни, щоб підбити підсумки минулого навчального року та визначитися з пріорітетами у роботі на наступний.
28 переможців Всеукраїнських предметних олімпіад і конкурсу-захисту наукових робіт – цьогорічний результат освітяни називають найкращим за останні декілька років. А ще 3 перемоги у Всеукраїнських предметних турнірах, чотири перемоги полтавських педагогів в обласному етапі конкурсу «Вчитель року». З 9 учнів, які набрали у ЗНО 200 балів, семеро – учні міста Полтави.
Тому й до нового навчального року, говорять керівники міста, готуються теж серйозно.
Так з 1 вересня 250 полтавських школярів уперше в історії міста отримуватимуть стипендію від міського голови. З початком осені запрацює і новий дитсадок у селищі Рибці, та три додаткові групи в дошкільних закладах Полтави.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Попрацювали добре: зробили дуже багато ремонтів у навчальних закладах, багато ремонтів зробили у дитячих садочках. Дуже багато відремонтували вікон, спортивні зли, багато закупили інвентарю/

Також міський голова зазначив, що цьогоріч, у порівнянні з минулим роком, було значно збільшено фінансування з міського бюджету на оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти. До речі, що саме треба придбати для школи чи садочку, що потребує оновлення, вирішували самі колективи.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Минулого року ми виділяли на все, що потрібно дітям для навчання, понад 1 мільйон гривень, то у цьому році – понад 9 мільйонів. Все, що запропонували вчителі, освітяни, все ми виконали/

Не забули під час конференції відзначити і кращих педагогічних працівників – уже за день на них очікують понад 27 тисяч полтавських дітей, яких вчитимуть у 2016-17 роках.

Стрічка новин