У Полтаві з вікна випав маленький хлопчик

У Полтаві з вікна випав маленький хлопчик. Дитина вибралася на підвіконня, та вивалилася з третього поверху. Лікарі говорять: це вже другий випадок нинішнього літа, коли у Полтаві з вікон випадають діти. Про долю хлопчика дізнавались мої колеги.

Ніжка цього чотирирічного хлопчика – на витяжці. Останні дні літа та перші осені він проведе лежачи. Кілька днів тому дитина вилізла на вікно, обперлася об антимоскітну сітку, і разом з нею впала донизу, з третього поверху. Зламана шийка стегна – з таким діагнозом нині хлопчика лікують в дитячій травматології.
Мама не хоче говорити про те, що трапилося. Лікарі ж, навпаки, – просять розголосу, бо зізнаються: є погана традиція, за якою такі випадки притягують інші. Й іншого разу може бути не третій, а тринадцятий поверх.

/Микола Гриценко, завідуючий хірургічним відділенням Полтавської міської клінічної лікарні
Переломи черепа, забій головного мозку, травми живота, розрив органів черевної порожнини: печінки, селезінки, кишок. Тяжкі переломи – хребта, кісток тазу. Взагалі здорові діти на рівному місці отримують страшні ушкодження. І це взагалі може закінчитись дуже погано/

Кожного літа одна, дві або й три дитини у Полтаві випадають з вікон, озвучує свої підрахунки Микола Гриценко. Нинішнього літа – це другий випадок. Дитина, яка випала з вікна раніше, отримала тяжку черепно-мозкову травму, і медики доклали багато зусиль, аби врятувати її. Це зайвий раз привід звернути увагу батьків на вікна у своєму помешканні.

/Микола Гриценко, завідуючий хірургічним відділенням Полтавської міської клінічної лікарні
Діти не повинні мати доступу до вікон, де є москітні сітки. Друге, сітки повинні встановлюватись такі, щоб при дотику до них вони не випадали. А разом з ними і діти. Можливо, кращий варіант, там, де є діти, взагалі зробити решітки/

На щастя, кажуть медики, у Полтаві донині діти, які випадали з вікон, залишались живі. Усіх їх вдавалося виходити.

Стрічка новин