Полтавщину відвідали представники Рятувальної організації Великобританії

Полтавщину відвідали представники Рятувальної організації Великобританії. Під час перебування в регіоні вони ознайомилися зі структурою Служби порятунку «101». Спеціально для іноземних колег місцеві вогнеборці організували практичні тренування бійців ДСНС з ліквідації різних надзвичайних ситуацій. Що найбільше вразило англійських рятувальників – знають мої колеги.

Протягом 4-х днів на Полтавщині перебували рятувальники з Великої Британії. Вони приїхали, аби надати консультації з питань поліпшення реагування на надзвичайні ситуації та долікарської допомоги. Спочатку – офіційні зустрічі з посадовцями, а вже потім – демонстрація вмінь місцевих надзвичайників.

/Володимир Салогуб, начальник ГУ ДСНС Полтавщини
Вони побачили нашу практичну роботу. Їм було надано наші показові навчання. Роботу наших підрозділів вони оцінили на гарну оцінку, але були питання щодо забезпечення підрозділів технічним обладнанням та бойовим одягом особового складу/

Найбільше емоцій викликали показові виступи щодо ліквідації аварій на нафто-газових родовищах. Іноземці зазначають: такої техніки у Великобританії немає.

/Деві Доусен, спеціаліст Рятувальної організації Великобританії з рятувальних операцій стандартів навчання
Я вражений тими вправами, тими заняттями, які роблять ваші рятувальники. Ще був вражений способами ліквідації аварій на газових сховищах. Я такого ніколи не бачив в житті/

А ще, додає колега Деві Доусена, вразила фізична підготовка, професійна майстерність, злагодженість дій та чіткість виконання особовим складом різних бойових завдань.

/Ієн Марріт, спеціаліст Рятувальної організації Великобританії з рятувальних операцій стандартів навчання
Як ми побачили, то у вас більше досвіду, як рятувати під час великих хімічних аварій. Ваше обладнання технічного характеру щодо цих аварійних ситуацій набагато краще/

Під час відвідування Полтави закордонні гості ознайомилися не лише з технічною стороною, а й з підрозділами та оперативно-координаційним центром Головного управління ДСНС Полтавщини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію