Біля театру Гоголя на День незалежності для полтавців влаштували гуляння

Біля театру Гоголя на День незалежності для полтавців влаштували гуляння. Хто хотів – міг дивитися святковий концерт, хто вийшов з родиною – зайняти себе та дітей у зонах спорту та майстер-класів.

«Моя незалежність» – до головного державного свята на Театральній площі діяв проект під такою назвою. Святкове містечко в центрі Полтави, де від малого до великого знайдуть чим зайнятися. Хтось під сценою слухає оркестр «Полтава», а хтось – вперше пробує в'язати гачком.

/Людмила
На свято ми працюємо безкоштовно, кожному, хто бажає, ми показуємо майстер-класи/

Народні промисли від одного із факультетів педуніверситету – майстер-класи з писанкарства, вишивки, бісероплетіння та квілінгу.
Найменші українці малюють власну картину держави, а зовсім поруч показують, як створюються славетні решетилівські килими та глиняні дива.

Якщо напередодні Дня незалежності в народі гуляла думка, що святкування під час війни недоречні, то цього дня люди висловлюють іншу.

/Це патріотичний дух підіймає, повинно бути таке свято, щоб об'єднувало людей, але не потрібно забувати про тих людей та підтримувати їх там/

/Я вважаю, що святкування потрібні, воїни мають знати, що вони роблять це для чогось, багато з них зараз вдома, в ротації, і це дуже важливо, що вони можуть прийти, тут відпочити і знають, що про них думають, про них дбають/

Для любителів відпочити активно постаралися полтавські спортивні секції. Ось тут – смуга перешкод від Полтавського обласного центру туризму.

/Станіслав Комісар, директор ПОЦТКУМ
Сьогодні велике свято для всіх українців, і я думаю, вихованці Полтавського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді активно включилися в святкування. Ми бачимо, що є дуже багато бажаючих, які поки що не мали відношення до центру туризму і не були його вихованцями, але, певно, обов'язково тепер стануть/

Вечірній святковий концерт почали із пісні-молитви за Україну. На сцені виступали відомі в Полтаві колективи.

Організацію свята узяло на себе Управління культури Полтавської міської ради. На її офіційному сайті можуть шукати своє фото всі, хто брав участь у конкурсах та розвагах.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію