У парку «Перемога» до свята влаштували молодіжний квест

У парку «Перемога» до свята влаштували молодіжний квест. На нього зібрали школярів і студентів. Керівники Обласного молодіжного центру таким патріотичним заходом вирішили перевірити, наскільки підростаюче покоління обізнане із традиціями та історією України, а ще – її видатними особистостями.

"25 сходинок до незалежності" - на патріотичний квест у парку "Перемога" збирається 11 команд полтавських студентів і школярів. Сюди ж прийшли, говорять молоді люди, аби показати свої вміння та отримати поштовх розвивати їх.

/Валерія Нагай, студентка, учасниця квесту
Знати свою рідну неньку-Україну, і просто її любити/

Валерія переконує, що тут - не за перемогою.

/Валерія Нагай, студентка, учасниця квесту
Я просто хочу показати людям, що ми гідні носити звання українця. Що ми знаємо свою країну, і про неї також. Для мене не головне перемога/

11 локацій квесту - тематичні: "Сторінками історії України", "Козацькому роду - нема переводу", "Поетична сторінка", "Україна туристична", "Пісенний вернісаж".

Молодь - рушійна сила суспільства, і вона повинна бути максимально активною, переконані організатори квесту.

/Вікторія Каюн, в.о. директора КУ "Обласний молодіжний центр" 
Ми хочемо, щоб молодь не була осторонь, щоб молодь була активною. Щоб брала участь у різних заходах: чи то це патріотичне виховання, чи то це волонтерський рух допомоги, незалежно від обставин/

Для всіх учасників приготували заохочувальні призи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію