В Корпусному парку маленькі полтавці здобували звання «козака» та «козачки»

В Корпусному парку маленькі полтавці здобували звання «козака» та «козачки». Волонтери Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді влаштували дітям ігрову програму.

Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді постійно опікується дітьми різних пільгових категорій. Особлива увага – дітям демобілізованих військовослужбовців із АТО. У вівторок малечу зібрали у Корпусному парку. Нині вони здобуватимуть звання «козака» та «козачки».

/Ольга Буднікова, директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Це ігрові майданчики. Діти будуть поділені на 4 команди. Виконуватимуть певні завдання. І, звичайно, отримають солодкі подарунки, кульки, але насамперед – гарний настрій напередодні нашого свята/

А що за свято – знають і наймолодші. Зоряна сьогодні влаштовує розваги для дітей. Хоча два роки тому вона лише мріяла про те, щоб допомагати іншим.

/Зоряна Головатенко, волонтер Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
У мене батько – учасник АТО. І він приходив до міськвиконкому отримати якісь документи, і дізнавсь, що там є якісь волонтери. І він знав, що я хотіла стати волонтером. Я перший раз пішла до притулку, і мені там сподобалось. Тепер я ходжу на всякі заходи/

Малеча відвідує 4 станції, де мають здолати різні випробування. Серед них – перетягування канату, перегони на конях, козацька рибалка, квест із лабіринтом, розшифрування листа отамана та навіть бої мішками.

/Ростик
- Розкажи, важкий мішок був?
- Ні. Там солома.
- Ти вперше бився мішками?
- Ні, ми ж подушками бились/

Загалом до святкової соціально-ігрової програми «Ми – веселі козачата, Україна – наша мати!» запросили близько сотні дітей.

Стрічка новин