Виставку своїх робіт до Дня незалежності підготували юні винахідники

Не забули відзначити День незалежності і вихованці Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Спеціально до свята вони підготували більше сотні виробів, які віддали дітям з вадами слуху.

Зараз в центрі науково-технічної творчості пусто. Вихованці роз'їхалися на канікули. Але про державні свята не забули. Спеціально до Дня незалежності діти разом зі своїми наставниками провели тематичні майстер-класи. Все, що на них виготовили, розповідає директор Центру, передадуть дітям, які навчаються у спеціальній школі для дітей з вадами слуху.

/Володимир Дуброва, директор Полт.обл.центру науково-технічної творчості учнівської молоді
Готувалися різними гуртками. Тут приймали участь і авіамодельний, і гурток «Фантазія», і гурток м'якої іграшки, «Кераміка», початково-технічне моделювання, ракетомодельний гурток, бісероплетіння. Задіяні практично всі були, щоб зробити якісь вироби/

Готові роботи діти з вадами слуху випробовували на собі: приміряли браслети, запускали ракети. Співпраця з школою, де навчаються діти з вадами слуху, триває не перший рік. На базі закладу діють гуртки, де з вихованцями займаються педагоги центру науково-технічної творчості.

/Лариса Бутко, ст.вихователь Полтавської спец.школи-інтернату для дітей з вадами слуху
Ми вдячні педагогам центру за особливу кропітку роботу з нашими особливими дітьми, і також вдячні вихованцям, і обіцяємо, що вироби, приготовані вихованцями центру, потраплять на наші виставки/

Для тих же дітей, хто не відвідує гуртки, провели міні-екскурсію основними майстернями центру науково-технічної творчості.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію