Вихідними в Корпусному парку діти заробляли гроші

Вихідними в Корпусному парку діти заробляли гроші. На них можна було придбати морозиво чи воду. Вже вдруге у Полтаві пройшов профорієнтаційний захід «Місто професій». Майже 40 роботодавців демонстрували малечі переваги саме їхньої роботи.

Таке екіпірування на озброєнні в поліції охорони. Це – лише одна з майже 40 спеціальностей, які були представлені в Корпусному парку на проекті «Місто професій».

/Альона Поліщук, директор проекту «Місто професій»
З однієї сторони, створюється певна модель суспільства, що кошти не просто звідкись беруться, що потрібно заробити, а потім витратити. Головний наш меседж – профорієнтаційна робота для діток/

Діти на вході отримують паспорт, де вказані професії. Відвідують майстер-класи різних служб та організацій. Далі – виконання елементарних завдань відповідно до напрямку роботи. За швидкість та якість виконання малеча отримувала зарплату «місцевою валютою» – гривниками. Їх можна обміняти на морозиво чи воду. Нікіта як справжній чоловік одразу обрав зброю.

/Нікіта
- Мені сподобався пістолет
- Чому?
- Бо я люблю пістолети/

Такі ініціативи, запевняють організатори, дають можливість дітям доторкнутись до світу дорослих та зрозуміти, як влаштоване суспільство.

А це – Єва. Дівчинка вправляється з пожежним брандспойтом.

/Яна Собко
Щоб вони могли потім вибрати майбутні професії. Знали, хто чим займається. Поліцейські ловлять бандитів, а пожежники, коли пожежа, то вона знає, що загасять, врятують/

Нежіночу професію обрала для себе Аня. Вона – охоронець. Зізнається: ледве витримала вагу бронежилета.

/Аня
Мені найбільше сподобалось тут. Цікаво на собі потримати бронежилет і так далі/

Полтава стала вже 17-м містом, куди завітав профорієнтаційний проект.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію