Про незалежність – очима фотохудожників

Про незалежність – очима фотохудожників. Три майстри з нагоди свята виставили свої роботи у Художньому салоні. Чим жила Полтава останні кільканадцять років – дали можливість пригадати Аркадій Славуцький і Сергій та Ілля Назаркіни.

Три автори, усі – члени Національної спілки фотохудожників України. В різні часи вони працювали фотокорами. Аркадій Славуцький – районної газети «Вісті», батько і син Назаркіни – «Полтавського вісника», «Вечірньої Полтави» та «Зорі Полтавщини». У художньому салоні їх роботи зібрані в одну виставку.
Фото від Назаркіних тут – за останні 16 років.

/Сергій Назаркін, автор виставки
Це Помаранчева революція, це воїни, які повертаються із зони АТО, як їх зустрічають родини, побратими, це відкриття меморіальних дошок воїнам, які загинули, це рок-фестиваль «Мазепа-фест», відкриття меморіальної дошки Симону Петлюрі/

Усього в залі – трохи більше сотні світлин. Тут вони будуть два тижні, потім автори обіцяють їх передати до Краєзнавчого музею. Виставку приурочили до національного свята.

/Сергій Назаркін, автор виставки
Для мене особисто свобода, воля, незалежність – моя, нашої країни – це не пусті слова. Я все життя до цього прагнув. Ви, молоді люди, не пам'ятаєте ті часи, коли свої думки, те, що люди думають, говорили на кухні/

Для Сергія Назаркіна улюблений стиль роботи – репортажне фото. Фотоапарат завжди при ньому, щоб не пропустити те, що творить історію. По суті і виставка – то фотоісторія Полтави часів незалежної України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію