Двічі чемпіона світу із пауерліфтингу Михайла Буланого привітав губернатор області

Подяка за рекорд – двічі чемпіона світу із пауерліфтингу Михайла Буланого привітав губернатор Полтавської області. В результаті коротких перемовин спортсмени та чиновники домовилися про співпрацю. Урочисту зустріч бачили мої колеги. 

У кабінеті губернатора – двічі чемпіон світу із класичного пауерліфтингу Михайло Буланий та його тренер, президент Федерації пауерліфтингу Лерник Матосян. На початку літа Михайло встановив два світових рекорди – з європейського присідання та у тязі. Чемпіонат проходив із 19 по 28 червня у місті Кілін, штат Техас. Наш земляк виступав із травмою плечового пояса, говорить: Україна сильна у пауерліфтингу.

/Михайло Буланий, чемпіон світу із пауерліфтингу
Україна майже завжди на перших позиціях виступає, тобто, ми займаємо перші, другі, інколи треті місця – дуже рідко. Тобто, на нас рівняються більше, ніж ми рівняємося на когось/

Чемпіону від обласної держадміністрації вручили сертифікат на 40 тисяч гривень.

/ІНТЕРШУМ
Ваші досягнення – це плюс в перемогу незалежності України. Я Вам дуже дякую/

А ще чиновники та спортсмени домовилися про співпрацю. Якщо завдання перших – створювати умови для молодіжного спорту, то другі мають власним прикладом заохотити підростаюче покоління до здорового способу життя.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію