Майже 2 млн.грн. витратили японці, щоб відремонтувати 3 школи в Глобинському районі

Майже 2 мільйона гривень витратили японці, щоб відремонтувати 3 школи в Глобинському районі. Каталог виконаних робіт особисто місцевій громаді вручив Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні. Зустрівся високопосадовець і з головою облдержадміністрації Валерієм Головком. Про що говорили – дивіться далі.

У 2014 році відділ освіти Глобинського району подав проект на конкурс «Кусаноне». Після його оцінки та огляду шкіл було підписано грантову угоду. Фінансування проекту здійснювалося через благодійний фонд ПАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат». У рамках соціального проекту у трьох школах Глобинського району було замінено близько 180 вікон, 14 дверей та відремонтовано 360 метрів квадратних площі. Все це обійшлося японцям у суму близько 2-х мільйонів гривень. Відтак, до Полтавщини приїхав Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі, аби вручити громаді Глобинського району каталог виконаних робіт.

/Шіґекі Сумі, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні
Хочу сказати, що Японія як окрема держава надає Україні найбільшу фінансову підтримку порівняно навіть із сукупною підтримкою Європейського Союзу. Тому минулого року у червні вперше за роки незалежності Україну відвідав японський прем'єр/

Лише в 2015 році Японія надала через ООН близько 15 мільйонів доларів США для відновлення пошкоджених лікарень, шкіл, мостів і споруд системи водопостачання на територіях, що контролюються українським урядом, говорить посол. За час діяльності проекту в області створено 108 нових робочих місць для переселенців на загальну суму 4 мільйона 600 тисяч гривень. Плюс за підтримки іноземців функціонують центри надання психологічної допомоги у Кременчуці, Полтаві, Горішніх Плавнях, Лубнах.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Сьогодні Україна переживає складні часи, тому така допомога нам дуже потрібна. Вона має практичне застосування, тому велике дякую вам за це/

Під час зустрічі посадовці домовилися наступного року провести день Японії під час проведення Національного Сорочинського ярмарку.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію