Полтавщина входить до десятки найаварійніших областей України

Полтавщина входить до десятки найаварійніших областей України. Наша область посідає 9-те місце за кількістю дорожньо-транспортних пригод. Аби зменшити кількість аварій на автошляхах Полтавщини, стартував загальнодержавний місячник безпеки руху. З чого розпочали поліцейські – дізнавалася Юлія Іващенко.

З 8 серпня в Україні розпочався місячник безпеки дорожнього руху. З початку року вже зареєстровано 84 тисячі автопригод. Аби зменшити цю кількість, поліція планує проводити активну роз'яснювальну роботу серед водіїв та пішоходів. На Полтавщині вже провели декілька рейдів.

/Наталія Варченко, старший інспектор Управління превентивної діяльності ГУ НП у Полтавській області
За час його проведення було виявлено 27 водіїв в нетверезому стані, які керували в нетверезому стані. Це незважаючи на те, що в Україні зараз підвищили відповідальність за керування в нетверезому стані/

На трасі Київ-Харків в селі Копили поліцейський роти ДПС Володимир Штаферун зупиняє легковики. Не втомлюється нагадувати водіям про безпечний рух на дорогах.

/Володимир Штаферун, поліцейський роти ДПС
Ми вас хочемо попередити, щоб ви дотримувалися безпечного швидкісного режиму, користувалися пасками безпеки. Якщо у вас в салоні автомобіля будуть діти – користуйтеся дитячими кріслами/

Згідно зі статистикою, щодня на дорогах України одразу на місці ДТП гине в середньому 12 людей. Ще 17 помирають дорогою до лікарні або ж у лікарні. За рік – це близько 4 тисяч. У світі в середньому кількість жертв ДТП щорічно перевищує 1 200 000 людей. Полтавщина, говорять в поліції, не виключення, і статистика теж невтішна. Нині зареєстровано 552 автопригоди, які забрали 74 людських життя. Ще 700 осіб було травмовано. В Полтаві зареєстровано майже 140 ДТП, де 8 людей загинуло та понад 160 травмувалося. Трагедії відбуваються через перевищення швидкості, кермування напідпитку, недотримання правил проїзду та обгону. Водії погоджуються: статистика дійсно невтішна, відтак, нагадування поліцейських зайвими не будуть.

/Бліци
- Вони безпечні, коли водій сам уважний на дорозі. Все залежить не лише від доріг, але й від водія.
- На червоне світло проїжджають, обганяють у невстановленому місці.
- Машина пищить, коли не пристібнутий. Тому приходиться пристібатися, і переживаю за свою безпеку/

Нині на трасах пожвавлений рух – люди повертаються з відпочинку. На таких водіїв звертають особливу увагу.

/Наталія Варченко, старший інспектор Управління превентивної діяльності ГУ НП у Полтавській області
Найбільше дорожньо-транспортних пригод стається в темну пору доби, коли водії вже проїхали великий проміжок часу, великий кілометраж, і вже залишається ось-ось доїхати до визначеного пункту, і стається ДТП. Це і втомленість водіїв, це і сон за кермом/

Загалом на Полтавщині спостерігається зростання кількості ДТП на 35%. Найбільший ріст аварійності спостерігається в Гребінківському (300%), Чутівському (200%), Пирятинському (150%), Котелевському та Решетилівському (по 100%) районах. Серед міст лідери з кількості аварій – Кременчук та Горішні Плавні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію