У Полтаві відкрився перший фірмовий магазин Vodafone

У Полтаві відкрився перший фірмовий магазин Vodafone. Міжнародна компанія, яка нараховує півмільярда абонентів у світі, впроваджує підходи, які не дуже звичні в Україні, але є стандартами у Європі. Увесь процес обслуговування побудований на принципі «клієнт в основі всього». Тож, і концепція нового магазину розроблена, аби бути ближчими до жителів і гостей Полтави. Чим їх здивували під час відкриття першого фірмового, та які 8 основних принципів обслуговування тепер доступні і в нашому місті – дивіться далі.

Більше 80 країн присутності, майже півмільярда абонентів по всьому світу – і ось з 13 серпня міжнародна компанія Vodafone відкрила представництво у нашому місті.

Сервіс, як в Амстердамі, Лондоні, Берліні чи Мадриді. За принципом «ближче до клієнта» Vodafone максимально наблизився до полтавців.

/Cергій Самокрик, заступник генерального директора Vodafone Україна, регіон Північ
Кожного дня відкривається багато магазинів. Але це є магазин компанії, яка є глобальним лідером зв'язку, і працює в 50 країнах світу. Головний принцип цього магазину – бути в кожній деталі ближче до клієнта. Немає чогось одного, що відрізняє один магазин від іншого. Є дуже багато дрібниць, що складаються в одну велику картину/

Vodafone – це стильний та ексклюзивний інтер'єр магазину, уся продукція і послуги видно, мов на долоні.

/Максим Кириченко, начальник відділу продажів масового ринку Vodafone Україна, регіон Північ
Все находится на расстоянии вытянутой руки. Клиентам удобно перемещаться с одной зоны в другую. В любом магазине мира Vodafone, куда б вы не зашли, вы везде возле входа увидите такой круглый красный стол, на котором располагается топ-10 флагманских устройств в даном регионе. Любой посетитель, любой желающий может подойти, попробовать, протестировать, они все подключены, без ограничения по времени/

Нові європейські стандарти обслуговування, зв'язку та тарифів. І головне правило – клієнт має бути задоволений, кажуть у комапанії Vodafone. Тож магазин поділений на зручні зони, де є своє місце для дітей. А безбар'єрний принцип дозволяє кожному побачити стан своїх рахунків на екрані консультанта.

/Покупці
- Отличный магазинчик. Приветливые девочки, всегда успокоят абонента, приймут тепло, объяснят, расскажут.
- Дешевые цены, на телефоны можно посмотреть, подарки раздают.
- Нам очень все понравилось. Получили подарочки, мы счет пополнили. И так весело провели время.
- Європейська вулиця, європейський магазин, полный фарш!/

Працювати, як для своєї родини: готуючись до відкриття магазину, компанія провела масштабний конкурс, і обрала найкращих співробітників, які відповідають глобальним стандартам обслуговування Vodafone.

/Таміла Кацюба, керівник магазину Vodafone в Полтаві
Главные критерии обслуживания – скорость, простота и доверие. Что нужно? Это позитивно настроеным быть и открытым ко всему новому. И я уверена, что наши клиенты непременно почувствуют это в нашем новом магазине!/

Вони щиро готові допомагати клієнтам, відкриті новому і позитивно налаштовані. Переконатись можна було під час презентації.

Полтава, вулиця Європейська, 21. Твій Vodafone.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію