Волонтери знову лагодять машини на передову

Знову машини на передову лагодять волонтери. Для 53 бригади у Полтаві  зробили джип. На фронт авто поїхало, повним подарунків, не тільки для вояків, а й для місцевих, які не змогли виїхати з-під обстрілів.

Діанці Федорченко 12. 2 роки як дівчинка не ходить до школи. Бахмутка, де вона живе з мамою, – сіра зона, тут постійно стріляють.

/ІНТЕРШУМ
Дають дівчинці олівці, фарби і взуття/

Поки у Верховній Раді думають, чиї такі, як ця дівчинка, діти, їм чим можуть допомагають волонтери. Українські військові говорять: тільки у двох селах їх 35 – без школи, навіть світла немає. Діанка допомагає мамі доїти корову – так і живуть. Із дитиною волонтери познайомилися, коли відвозили 53 бригаді відремонтованого джипа. Ось у Полтаві останні рихтування перед поїздкою. Микола на СТО запевнив: для фронту зробить безкоштовно.

/ІНТЕРШУМ
По моїй лінії – кузов тріснув. Зараз відновимо, підфарбуємо – і буде все нормально/

Ця машина на передовій возить ліки, харчі, забезпечення. Волонтери нарікають: останнім часом почастішали випадки, коли їх обманюють. На ціле літо затягнувся ремонт ось цього Ленд-Ровера. Півміста збирали на нього гроші у квесті «Ми – Україна», діти прозвали його «друшляком» – на автівці після обстрілу не було живого місця. Ходову зробили, залатали прострелений кузов і замовили коробку передач. Кажуть, проплатили гроші іще кілька тижнів тому, але досі не отримали.

/Ірина Каптур, координатор Центру допомоги учасникам АТО при Полтавській ОДА
За кордоном. То перевезти ніхто не може, то ми кілька разів давали кошти, була затримка на кордоні, кошти нам повертали, а зараз і кошти нам не повернули – дали передоплату 4 тисячі гривень/

Зате цей джип дістався передової, повний подарунків, серед яких – сонячні батареї та звукоапаратура. Після того, як на позиції під Зайцевим на День Конституції пролунав гімн України, замовлення на нехитре обладнання почастішали.

/ІНТЕРШУМ
Воля! Фазан! Слухай мене! Повна бойова на час гімну!/

Перед включенням національного гімну вояки – у повній бойовій готовності. Українську пісню тут чути щодня уже майже два місяці, а ворог ніяк не звикне, щоразу поливає позиції наших зі зброї.

/ІНТЕРШУМ
О, пригніться, заходь сюди, це АГС.../

В обмін на щойновідремонтоване вояки приганяють волонтерам чергове розтрощене авто. Ця машина потрапила під нічний обстріл, у ній повилітали вікна та геть розбитий мотор.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію