Світ побачила фотопоема Костянтина Бобрищева

Світ побачила фотопоема Костянтина Бобрищева. З 12 мільйонів фотографій, говорить автор, лише 255 увійшли до збірки під назвою «Війна і мир». Герої фото – звичайні українці з правдою в очах і позах, а самі світлини – чорно-білі. Костянтин Бобрищев певен: кольори відволікають.

«Життя коротке, мистецтво – вічне» – так характеризує свою фотопоему Костянтин Бобрищев.

/Костянтин Бобрищев, автор фотопоеми
Вищим пілотажем вважається покази людини. Через психологію людини показати саме стан всього, що відбувається поруч/

Фотопоема «Війна і мир» присвячена подвигам українських воїнів на Сході, котрі віддали своє життя, захищаючи нашу державу. На світлинах Костянтина Бобрищева – героїзм військових, материнське горе, справжня дружба.

/Костянтин Бобрищев, автор фотопоеми
Саме чорно-білим кольором можна передати всю гаму кольорів. Як би це дивно і парадоксально не звучало. Це можна все показати. Справа в тому, якщо є колір, то він відволікає, а «чорно-білість» не відволікає/

Книга має формат фотоальбому. До нього увійшло 255 знімків. Як зізнається автор, кількість зроблених світлин на Сході країни – понад 12 мільйонів. Обрати «найгостріші» було дуже важко. Героями чорно-білих фотографій стали прості українці, переважно – військові.

/Ірина Бабич, медсестра
Те, що робиться сьогодні, – це історія України. Я хлопцям казала, тим, що йшли з госпіталю на бойові дії: «Хлопці, ви вписуєте нову історію України». І ці фотографії – це те ж саме/

А це – Олександр Загубинога. Чоловік зазнав поранення та контузії, захищаючи Батьківщину. Коли демобілізувався, зустрівся з Костянтином Бобрищевим. Автор фотопоеми зафіксував на фотоапарат життя і цього хлопця.

/Олександр Загубинога, військовий
Дійсно, видно на самих фото, що це війна. На обличчях цих людей видно, що це була війна/

Через своє мистецтво автор фотопоеми демонструє відношення до трагічних подій на Сході країни. Неординарний підхід Костянтина Бобрищева дає можливість кожному поглянути на навколишній світ по-іншому.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію