Вулицю Сакко у Полтаві відремонтують за 13 млн гривень

За 13 млн гривень у Полтаві відремонтують вулицю Сакко. Наразі відбулося фрезування дорожнього покриття і триває асфальтування. Загалом під час ремонту цієї вулиці міська влада обіцяє полагодити 20 тисяч квадратних метрів дорожнього полотна. За роботами на шляху, який веде із Полтави на Суми, спостерігали наші кореспонденти.

З ранку до вечора без вихідних та парепочинку на вулиці Сакко працюють дорожники. Усе заради того, аби якомога швидше по-новенькому асфальту могли рухатися автомобілі та інший транспорт. Ямковий ремонт, який проводився на цій вулиці раніше, бажаного результату не давав. Тож цього року взялися грунтовно.

/Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови
Ця вулиця достатньо вузька, але потік машин тут великий. Сюди не може їздити великогабаритний транспорт, але, тим не менш, потік машин тут дуже серйозний. А через те, що ця дорога була, м'яко кажучи, в незадовільному стані, велика була ямковість, то, відповідно, і ускладнений рух, і мала пропускна здатність цієї дороги/

Зараз тимчасово рух по цій вулиці обмежили, аби дати можливість попрацювати дорожній техніці. Асфальтувальники працюють у кілька етапів. Дорожнє покриття у них має два шари.

/Станіслав Войтенко, асфальтувальник
Стелимо дорогу з дотриманням усіх норм. Спочатку йде вирівнюючий шар, а потім уже чистовий шар з дотриманням усіх норм/

Це робиться для того, щоб укріпити саму дорогу, адже під нею кам'янка. На такий ремонт асфальту вистачає, коштів – також.

/Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови
Зараз, на сьогоднішній день, виділені достатньо серйозні кошти. Якщо говорити про вулицю Сакко, то порядка 13 млн гривень буде витрачено на ремонт цієї дороги, покладено більше 6 тисяч тонн асфальту, тобто, більше 20 тисяч кв метрів буде відремонтовано дорожнього покриття/

На сьогоднішній день у Полтаві ведеться ремонт на 10 вулицях.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію