У Полтаві триває боротьба із незаконними кіосками

У Полтаві триває боротьба із незаконними кіосками. Сьогодні вранці один із таких по вул. Балакіна завантажили на евакуатор. Його власник не мав дозволу на заняття підприємницькою діяльністю. Крім цього, сьогодні представники інспекції по контролю за благоустроєм виїхали за адресою, де незаконно розташовувався літній майданчик. Більше про це – у матеріалі Крістіни Брігіди.

Фрукти, овочі, квас, інші продукти у різний час продавали з цього вагончика. По Балакіна він розташовувався на початку вулиці. У ході рейдів співробітники інспекції по контролю за благоустроєм виявили, що його власник не має відповідних дозвільних документів на здійснення підприємницької діяльності. Відтак у п'ятницю зранку сюди приїхав евакуатор.

/Руслан Редько, начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста
Хазяїну надавалися приписи, які він проігнорував, сам не прибрав даний кіоск, у зв'язку з чим була створена комісія по демонтажу, яка здійснила даний демонтаж/

У процесі демонтажу на місце прибув власник. Працівникам поліції, представникам міськвиконкому та інспекції він показував номерний знак та реєстраційну картку бджолопавільйону. А от продемонструвати документи на дозвіл підприємницької діяльності не зміг.

/ІНТЕРШУМ
- Скільки років вже займаєтеся цієї діяльністю підприємницькою?
- Якою діяльність?
- Продаєте щось, підприємницькою діяльністю?
- Не знаю, не готов сказати. Це все/

Місцеві ж запевняють: торгівля із павільйону йшла повним ходом.

/Бліц
Овочі вони продавали: капусту, помідори, огірки, дині, кавуни/

Найбільше клопоту незаконно встановлений павільйон додавав мешканцям прилеглих будинків. Побачивши, що його немає на місці, зітхають із полегшенням.

/Сергій, полтавець
Нарешті у Полтаві все-таки помітили неправильно поставлений кіоск, і спільними зусиллями ми все-таки його прибрали. Він поставлений був дуже близько біля будинку. По-друге, він якимось чином протягнув електрику через мій будинок/

Плюс до цього, продовжують, тут постійно було брудно та виднілися купи сміття. Павільйон завантажили на евакуатор. Тепер він знаходитиметься на території КП «МШЕД». Протягом півроку власник зможе його забрати, відшкодувавши збитки за демонтаж. А от аби узаконити свою підприємницьку діяльність, він може звернутися до міськвиконкому. Наступна зупинка цього ранку у представників Інспекції по контролю за благоустроєм – вулиця Котляревського. Тут без дозвільних документів знаходиться літній павільйон.

/Олег, полтавець
Вечорами чути крики з цього майданчика. Так люди себе нормально ведуть, але іноді приїздять байкери на мотоциклах, усьому будинку заважають спати/

Евакуатор щодо цього майданчика застосовувати не довелося. Сам власник визнав свій недогляд щодо узаконення даної споруди і обіцяв самотужки її демонтувати. Наразі, кажуть в інспекції, усі решта літніх майданчиків у місті працюють із дозвільними документами.

/Руслан Редько, начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста
Всі літні майданчики, вони узаконені. На сьогоднішній день оце єдиний майданчик, який був виявлений у місті Полтава без дозвільних документів/

Узаконити цей літній майданчик власник також може через звернення до міськвиконкому.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію