Відсьогодні у Полтаві на одну меморіальну дошку стало більше

Відсьогодні у Полтаві на одну меморіальну дошку стало більше. Пам'ятку встановили на честь Сергія Аранчія, який довгі роки очолював ветеринарну службу Полтавської області. Відкриття приурочили до Дня працівника ветеринарної служби 14 серпня. Нагадаємо, видатний спеціаліст-ветеринар пішов з життя 7-ого березня цього року. Але в пам'яті близьких та колег залишився людиною, відданою своїй справі.


/ІНТЕРШУМ
Це чудова людина, це вчитель з великої букви, це фахівець з великої букви, це професіонал/

З глибоким сумом у березні прощались зі спеціалістом у ветеринарній медицині – Сергієм Аранчієм. Ветеринарії чоловік присвятив все своє життя. Увіковічили пам'ять спеціаліста Державної ветеринарної служби України встановленням меморіальної дошки.

Урочисте відкриття меморіалу зібрало родину видатного ветеринара, його колег та друзів.

/Василь Бердник, голова Асоціації ветеринарної медицини
Він був ветеринарною зіркою, яскравою ветеринарною зіркою на небосхилі ветеринарної медицини України. Він підняв авторитет ветеринарії Полтавщини на дуже високий рівень/

«Його справа жива і має послідовників» – стверджують колеги. Існує також ініціатива перейменувати одну з вулиць Полтавської області на його честь.

/Геннадій Пікуль, керуючий обласною лікарнею ветеринарної медицини
Село Горбанівка, вулиця Миру, 2, це де розташований комплекс Генеральної лабораторії ветеринарної медицини, яка теж збудована Сергієм Васильовичем. Починаючи з дозволу, який він вибивав у міністерства, і закінчуючи тими корпусами, що зараз виведені/

Починав чоловік свою медичну діяльність з посади ветфельдшера на фермі. За короткий термін досягнув неабияких висот. Його колеги стверджують: ветеринарна служба осиротіла без Сергія Аранчія.

/Микола Іванченко, товариш
Він дуже багато зробив для ветеринарної служби, для її об'єднання, для того, щоб ця служба була найкращою в Україні. Ветеринарна служба сильна, спроможна вирішувати питання... Полтавська область завжди займала перші місця по тваринництву/

Нагадаємо, у Полтаві існують лише три меморіальні дошки на честь видатних медичних діячів. Одна з них – в пам'ять Сергія Аранчія.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію