Про працевлаштування атовців говорили в обласному центрі зайнятості

Про працевлаштування атовців говорили в обласному центрі зайнятості. Шукачам роботи пропонують службу за контрактом. Мовляв, кращої зарплатні та соціального пакету – нині годі й шукати. Чи справді це так – запросили розповісти представників різних військових підрозділів.

Молодшого лейтенанта Ольгу із Авдіївки до Полтави делегували із 16 батальйону. Вона каже: військові – в напрузі. 7 хвилі мобілізації не очікують, ті, хто потрапив під 4-5, демобілізувалися, тож на фронті відчувається недокомплект особового складу.

/Ольга Остапенко, молодший лейтенант 16 ОМПБ, заступник командира роти по роботі з особовим складом
Хлопцям важко там, але ми виконуємо всі задачі бойові у повній мірі. Спеціальності дуже багато, які потрібні: і військові – кулеметник, стрільці, гранатометники, є вакансії старшинського складу/

Також серед вільних вакансій у 16 батальйоні – водії, діловоди, потрібні люди для ремонту автівок.
16 окремий мотопіхотний сформували у Полтаві в 2014 як батальйон територіальної оборони, тому серед інших він найбільше чекає саме на полтавських контрактників. Обласний центр зайнятості разом із військкоматом запросили представників кількох військових частин: тут вони, як працедавці. Які є вакансії у 30 бригаді – розповідає жінка-офіцер.

/ІНТЕРШУМ
То є і розвідка, то є і танкісти, то є і артилеристи... аж до музикантів/

/Юрій Кудря, заступник директора Полтавського обласного центру зайнятості
Зараз ЗСУ як соціальний роботодавець вийшли на ринок праці взагалі України і нашого регіону безперечно. Тому що той соціальний пакет, той рівень заробітної плати, яка пропонується саме при службі за контрактом, він перевищує значно нашу середню обласну заробітну плату, це для людини досить пристойне місце роботи/

Службу за контрактом пропонують в першу чергу демобілізованим. Спеціалісти із працевлаштування говорять: для них найважче – запропонувати щось достойне.

/Віталій Бондаренко, демобілізований
Було б добре, якби більше можливостей було продовжити службу десь у Новій Поліції, приміром, в якихось охоронних серйозних структурах для учасників бойових дій. Я думаю, люди повертаються зі служби – їм хочеться займатися чимось подібним/

На Полтавщині цього року контракт із ЗСУ уклали близько 1200 чоловік. Це можна зробити на 1, 3 роки та до завершення особливого періоду. Заробітну плату, залежно від посади, пропонують від 7 тисяч гривень. Також заохочують безкоштовним харчуванням, медичним та матеріальним забезпеченням. Проте військові кажуть, що головним мотивом для служби в армії має бути бажання захистити країну від агресора.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію