До Дня знань учні 34-ої школи отримають нову спортивну залу

У подарунок до Дня знань учні 34-ої школи отримають нову спортивну залу. Такою вона стане після проведеного улітку ремонту. Кошти у сумі близько 1 млн гривень на це виділила міська влада. Що ремонтники вже встигли зробити на сьогодні – дивіться у наступному сюжеті.

Діти відпочивають – дорослі працюють. У спортивній залі загальноосвітньої школи №34 повним ходом йде підготовка до нового навчального року. До депутатів міської ради звернувся активний батьківський комітет, аби ті посприяли у реставрації приміщення. Нині менше місяця залишається до Першого вересня, а тут роботи виконані вже на 85%. Ця спортивна зала – гордість школи. Площею 800 кв м, висотою – у 14 метрів, вона – одна з найбільших у нашому місті. Міська влада, знаючи про це, виділила близько 1 млн гривень на її ремонт.

/Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
Ми розпочали зі спортивної зали. І, на мою думку, такі шкільні спортивні зали мають стати центрами розвитку спорту не тільки у школі, а мабуть, всього мікрорайону. Дійсно – це велика зала, і тут і раніше проходили і міські, і районні заходи. І зараз, я думаю, ще на більш якісному рівні вони будуть проводитися/

Школу побудували у 88-ому році, відтоді капітальний ремонт спортивної зали не проводився. Зараз же взялися і за стелю, і за стіни, і за підлогу. Крім цього, у цьому приміщенні з'явилися нові металопластикові вікна та нове освітлення.

/Любов Єрмак, директор ЗОШ №34
Освітлення повністю замінили. Замінили, по-перше, на економні лампи, і система зовсім інша. У нас освітлення було по боках, а тепер освітлення буде падати прямо на підлогу зали зі стелі. Якщо ви звернете увагу, ви побачите це. Що це дає? Це дає те, що буде рівномірно освітлена абсолютно вся площа спортивної зали/

Нині найбільш трудомісткий процес – роботи зі стелею – вийшов на фінішну пряму. Робітники обіцяють увесь ремонт закінчити до початку навчального року. Загалом цьогоріч, говорить депутат міської ради Андрій Матковський, на дошкільні та шкільні заклади влада виділила стільки ж коштів, скільки за останні 5 разом узятих. На сьогодншній день проводиться роботи зі встановлення металопластикових вікон у закладах освіти. У 34-ій школі за літо замінили 47 старих на більш сучасні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію