В Екоінспекції Полтавської області не пускають на роботу... начальника

В Екоінспекції Полтавської області не пускають на роботу... начальника. Цього року його звільнили ніби-то за прогул. Через суд чоловік довів, що це було незаконно, і у присутності громадськості та журналістів намагався вийти на роботу. Подробиці – в сюжеті.

У перший день після тривалої відпустки Сергій Кравченко йде на роботу разом із громадськими активістами, правоохоронцями та журналістами.

/ІНТЕРШУМ
- Тут у нас тіньовий штаб інспекції у Полтавській області. Виконуючий обов'язки начальника Харчук Олександр Вікторович. Я вас запрошую в приймальню, вручу вам рішення суду про моє поновлення, щоб ви в ньому розписалися, ознайомилися.
- Сергій Володимирович, справа в тому, що мені це не потрібно, я – виконуючий обов'язки, а не голова Державної екоінспекції. Вручайте голові/

Олександр Харчук тимчасово виконує обов'язки начальника Держекоінспекції у Полтавській області. Читати запропоноване навідріз відмовляється, тож документ зачитують уголос.

/ІНТЕРШУМ
По справі номер 820269116 від 2.08.16 колегія ухвалила апеляційну скаргу колегії Держекоіспекції залишити без задоволення, постанову Харківського суду по справі номер 820269116 залишити без змін, ухвала набуває законної сили з моменту її проголошення в залі суду та може бути оскарженою у процесуальному порядку/

Дорогою до робочого кабінету Сергій Кравченко пояснює: у травні його звільнили ніби-то за прогул. Що це було зроблено незаконно, він довів у суді. Проте через день після рішення суду на його місце київське керівництво ставить іншу особу та додаткових людей, серед яких – спеціаліст по боротьбі із корупцією.

/ІНТЕРШУМ
Вони там приймають всі рішення команди, яку, зі слів співробітників, ставить Хмарська/

Прийшовши до робочого кабінету, чоловік скликає колектив, щоб зачитати рішення суду та оголосити про своє поновлення на посаді. Проте начальник відділу кадрів не з’являється. На пошуки вирушають активісти.

/ІНТЕРШУМ
- Є така особа, їй стало погано.
- Ну, в цьому не було й сумнівів.
- Ну, жінка слабка...
- Пані Срібна втекла, назвалася, що їй стало погано/

/Василь Ковальчук, правозахисник
Сьогодні в Україні керують одні злочинні банди. Банди олігархів, які розставляють своїх представників, які передають чемодани з грошима на Київ. Відповідно, саме для цього сюди була поставлена Хмарська, яка свого часу передавала баули з грошима на Київ, і її після її хабарів, після її кримінальних справ відпустили і поставили на Полтавщину/

Для довідки: Юлія Хмарська – колишня в.о. начальника Держекоінспекції в Одеській області. Була затримана на хабарі в розмірі 15 тис. грн. Під час обшуку у неї знайшли ще 40 тис. доларів. Чиновницю відпустили під заставу 365 тис. грн. Активісти підозрюють, що її «заховали» у Полтаві. Своє бачення ситуації Юлія Хмарська коментувати відмовилася.

/Я не даю коментарів/

А борці з корупцією, які сидять в одному кабінеті з Хмарською, запевнили: про її минуле не чули.

/Ігор Півень, головний спеціаліст по запобіганню корупційних дій Полтавської екоінспекції
Я другий день працюю, ви можете ознайомитися із наказом, з учорашнього дня приступив до обов'язків/

Перший робочий день начальника Полтавської держекоінспекції вдався. Зате наступний день приніс нові випробування.

/Сергій Кравченко, начальник Держекоінспекції у Полтавській області
Надійшов лист із Екоінспекції України, в якому вони не визнають мене керівником і попереджають колектив, що вони відповідатимуть, якщо виконуватимуть мої якісь вказівки/

Наразі чиновник повідомив, що готує матеріали до правоохоронців про невиконання Держекоінспекцією України рішення суду.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію