На Полтавщині затримали автомобіль із підробними документами

На Полтавщині затримали автомобіль із підробними документами. У цистерні вантажівки, яка за накладними перевозила суміш відпрацьованих нафтопродуктів, був бензин. Крістіна Брігіда – далі.

Поблизу міста Лубни співробітники дорожньо-патрульної служби на стаціонарному посту зупинили спеціалізований вантажний паливозаправник. Відповідно до товарно-транспортної накладної, він перевозив «суміш відпрацьованих нафтопродуктів» в кількості більше 9000 літрів.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
У ході проведення первинної перевірки та огляду було встановлено, що у наданому пакеті документів, який надав водій автомобіля, знаходяться деякі документи, які мають ознаки підробки, а також, що всередині знаходиться невідпрацьована суміш паливно-мастильних матеріалів, а паливно-мастильні матеріли, а саме бензин, і пересувається він в одну із територій Київської області/

За накладними виявилося, що вантажовідправник і вантажоодержувач – одне і те ж підприємство, розташоване в одному з сіл Лубенського району.
На його території був проведений санкціонований обшук, під час якого виявлено та вилучено приналежності для відкачування нафтопродукту: 6 бочок по 200 літрів кожна з відповідною рідиною, 2 бури, 3 гумових шланги, 2 труби, 2 мотоблоки, генератор, 2 помпи.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
За радянських часів знаходилися великі резервувари – більш ніж 3 тисячі тонн для зберігання паливно-мастильних матеріалів, бензину, дизельного палива для потреб армії. Це резервувари були законсервовані, і в теперішній час співробітники поліції встановлюють і власників, і осіб, які сприяли скоєнню злочину, а саме – незаконного видобування із цих резервуарів паливно-мастильних матеріалів і подальшу реалізацію їх третім особам/

Також було вилучено документацію, яка свідчить про те, що посадові особи даного підприємства незаконно добували вказаний нафтопродукт.
За даним фактом внесено відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 358 КК України (підробка документів). Максимальна санкція статті передбачає обмеження волі на строк до двох років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію