За півроку в Україні учасникам АТО видали 25 тисяч соціальних карток

За півроку в Україні учасникам АТО видали 25 тисяч соціальних карток. Останні, за словами представників об'єднання «Українці-Разом», мають допомогти бійцям в отриманні безкоштовної правової підтримки, медичному обстеженні, знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах тощо. У цьому напрямку громадські організації підтримують представники обласної влади. Це сьогодні засвідчив підписаний меморандум.

Цього дня в обласній раді підписують меморандум. Відповідно до нього, відтепер влада та Всеукраїнське об'єднання «Українці-Разом» гуртом працюватимуть у напрямку допомоги учасникам АТО.

/Євгеній Холод, перший заступник голови Полтавської обласної ради
І обласна рада, і обласна державна адміністрація повинні створити певний механізм, де ці хлопці, по-перше, не повинні себе почувати поза межами суспільства, а відчувати себе все-таки в цьому суспільстві, що про них дбають, їхніми проблемами переймаються/

Із квітня поточного року на теренах України діє ініціатива щодо оформлення соціальних карток учасникам АТО. На сьогоднішній день її вже мають більше 25 тисяч українських бійців.

/Руслан Руденко, голова правління Всеукраїнського об'єднання учасників АТО «Українці-Разом»
Картка ця іменна. Вона має кілька рівнів і ступенів захисту. На звороті картки є штрих-коди, які дають можливість кожному підприємцю і соціально відповідальному бізнесу в Україні технічно долучитися до цієї програми і надати пряму допомогу кожному учаснику АТО/

За допомогою цієї картки атовці мають можливість безкоштовно отримати правову допомогу, юридичну консультацію, безкоштовне медичне обстеження, психологічну підтримку, знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах, освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їх родин. Перелік можливостей карти розширюється щодня.

/Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА
Маємо на меті не тільки створити розгалужену мережу чи-то дисконтів для учасників бойових дій, а також залучити до цієї програми підприємців, підприємства всі, не тільки загальноукраїнського, а й місцеві/

Єдине, що ускладнює цей процес, кажуть представники об'єднання «Українці-Разом», – не всі атовці та члени їхніх сімей знають про існування соціальної картки. Усе, що потрібно для її оформлення, – мінімальна інформація, яка підтверджує участь людини в антитерористичній операції.

Стрічка новин