Два художники виставили свої картини в обласній бібліотеці

Туніс, Каліфорнія та Полтавщина – два художники виставили свої картини в обласній бібліотеці. Леонід Колесніков та Микола Лахижа представили схожі мотиви, проте різні манери виконання у «Виставці мандрівників».

Олійний живопис від Миколи Лахижі та пастелі від Леоніда Колеснікова. У культурно-мистецькому відділі обласної бібліотеки відкрили «Виставку мандрівників». У роботах першого автора – різноманіття природи Полтавщини, краєвиди Тунісу і настрої Середземного та Чорного морів. Усі роботи виконані в одній кольоровій гамі не випадково, автору імпонують світлі тони.

/Микола Лахижа, автор виставки
Це роботи різних років, це десь 5 останніх років. Кілька картин – пейзажі Полтавщини, ті роботи, що більші, основна частина – невеликі етюди з різних частин України і зарубіжжя/

Навпроти – результати нових пошуків Леоніда Колеснікова. Роботи зібрані за останній рік і виконані олійними пастелями. Художник каже: у мандрівках – то найкращий матеріал.

/Леонід Колесніков, автор виставки
Ну, скажімо, Каліфорнійські етюди – їх потрібно було малювати швидко, крім того, деякі написані на берегу Тихого океану, а там – страшенний вітер. Суху пастель роздмухало б, рознесло, а олійні пастелі дуже зручні, добре тримаються. Ну і, крім того, олійні пастелі дозволяють малювати Каліфорнію декоративно/

У цій же техніці автор представляє на суд глядача етюди-краєвиди Полтавщини та кілька натюрмортів. Виставку відкрили на черговому засіданні «Клубу цікавих зустрічей», картини можна переглянути протягом кількох тижнів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію