На Полтавщині підприємство незаконно видобувало корисні копалини

На Полтавщині підприємство займалося незаконним видобутком корисних копалин. Фірма була зареєстрована у столиці, видобування газового конденсату здійснювала неподалік території виробничих потужностей філії через 383 свердловини у землі.

У Машівському районі підприємство незаконно видобувало корисні копалини.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Ними було розрито більше 383 сверловин у землі. Звідти видобувався газоконденсат, «брудний» так званий. Він проходив на одній із ферм у Машівському районі Полтавської області обробку первинну. Вже отримували готовий продукт, який потім реалізовувався третім особам/

Податки, звичайно, не сплачували, та й відовідних документів, які дозволяли такий рід діяльності, не було. На сьогоднішній день поліція встановила коло осіб, які цим займалися. Задокументований об'єм корисних копалин, який вони видобували.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
У ході проведення слідчих дій, обшуків за місцем роботи та проживання фігурантів справи були вилучені 200-літрові діжки, обладнання, за допомогою якого вони займалися незаконним видобутком. Був встановлений цех із незаконною переробкою даних корисних копалин, де було вилучено співробітниками поліції усе обладнання/

Усе вилучене направили на експертизу. Після її проведення буде надана правова кваліфікація та оцінка дій кожного із осіб у цьому кримінальному провадженні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію