Українські льотчики виступили на Міжнародному авіаційному показі

Українські льотчики виступили на щорічному міжнародному авіаційному показі «Bucharest International Air Show» у Румунії. У цьому авіадійстві також взяли участь кращі екіпажі цивільної та військової авіації з Румунії, Чехії, Іспанії, Болгарії. Усе, на що вони здатні, у складі української команди продемонстрували і представники Полтавщини.

В Бухаресті, столиці Румунії, відбувся традиційний щорічний міжнародний авіаційний фестиваль і авіашоу. Присвятили їх святкуванню 110-річниці першого успішного польоту моноплана з двигуном румунського винахідника Траяна Вуя та 100-ій річниці створення першої ескадрильї винищувачів Румунських військово-повітряних сил. У фестивалі взяли участь кращі екіпажі цивільної та військової авіації з Румунії, Чехії, Іспанії, Болгарії. Україна також приєдналася до нього.

/Сергій Ялишев, командир 831 Миргородської бригади тактичної авіації
Перш за все, це престиж України. Ми показуємо, що Україна – це авіаційна держава. Ну і показуємо можливості нашої авіаційної техніки і майстерність наших пілотів/

Українська авіація була представлена на статичному та динамічному показі винищувачами Су-27 та Су-27УБ, а також військово-транспортним літаком Ан-26. А льотчик Олександр ОксАнченко з миргородської 831-ої бригади тактичної авіації своїм виступом підкорив серця глядачів та авторитетного журі.

/Світлана Борисова, прес-офіцер 831 Миргородської бригади тактичної авіації
Наш льотчик Олександр Оксанченко виконував фігури вищого пілотажу. Це зліт на повному форсажі, це бойові розвороти, це обертання в повітрі. Це петля Нестерова, це бочка, колокол/

Виступ Олександра Оксанченка визнали найкращим на шоу. Сам же пілот отримав відзнаку та був удостоєний титулу «Лицар неба».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію