Після негоди у Полтаві взялися лагодити вулицю Шолом Алейхема

У Полтаві проведуть геодезичні роботи по вулиці Шолом Алейхема. Їх не влаштовували вже більш як 20 років. Як наслідок – після останньої зливи, що трапилася у середу, дорогу затопило. Крістіна Брігіда – далі.

У середу ввечері Полтаву накрила стихія. Сильний дощ та вітер перетворили вулиці міста на водні артерії. Особливо негода торкнулася спуску по Шолом Алейхема.

/Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови
Велика кількість води з центральної частини міста, з вулиці Козака, йшла сюди, і не справлялася наша ливнева каналізація. Тому зараз ми проходимо, чистимо наші «ливньовки». Зараз виявили декілька місць, де вона забита і не справляється з цими потоками води/

Два дні поспіль комунальники усувають наслідки цієї стихії. Тимчасово вулицю частково перекрили. У п'ятницю зранку екскаватор знімає пошкоджене асфальтне покриття. На цьому місці невдовзі з'явиться нове.

/Григорій Горошанський, керує екскаватором
Після стихійного лиха знімаємо асфальт для ремонту, а потім вже буде... Основну масу я знімаю екскаватором, робочі підрівнюють. Вирізаємо карти, щоб потім асфальтувати по-новому, щоб запустити рух/

Пан Григорій за кермом екскаватора – 10 років. Техніка його не підводить, працює справно.

Асфальтування, говорить профільний заступник міського голови Полтави Олексій Чепурко, – не головне із того, що мають надію зробити по вулиці Шолом Алейхема. Проблему із нею збираються вирішувати комплексно.

/Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови
Шолом Алейхема з'їжджає як вниз, так і вбік, з боку вулиці Паризької Комуни, вся ця ділянка землі, йде зсув. Від цього страждає наша ливнева каналізація. Зараз ми замовили геодезичні роботи/

Геодезичні роботи, проведення розкопок – першочергові завдання, які ставить перед собою міська влада. Після цього вже можна буде говорити про заміну бордюрів, облаштування заїздів у двори та капітальний ремонт самої дороги.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію