Біля театру імені Гоголя полтавцям пропонують мед на різний смак

У Полтаві розпочалося Свято меду. Біля Театру Гоголя розташували свої намети пасічники з усієї області. Полтавцям вони пропонують різні види меду та медових виробів. Скільки триватиме цей ярмарок та що ще там можна придбати – дивіться далі у випуску.

На Святі меду гостей зустрічають покровителі бджільництва, охоронці бджіл та пасік. Між самих наметів вже повним ходом продають та купують мед. Постійна учасниця цього медового ярмарку – сім'я Наталії Деркач. Свою продукцію вона возить із Абазівки.

/Наталія Деркач, пасічниця
Мед, забрус, бджолине обніжжя, пилок. Продукція у нас якісна. В цьому році не так, як в ті роки, але нічого. Людям що я можу сказати, хай приходять купляють натуральний продукт/

Гречка з різнотрав'ям, липа, малина, медові напої, прополіс – чого тільки не побачиш на прилавках у пасічників. Полтавців вони пригощають своєю продукцією. Ті ж, обравши мед, який найбільше до смаку, купують.

/Василь, завітав на Свято меду
Мед я взяв квітковий. Одні люблять квітковий, інші – гречаний. Я взяв квітковий, тому що у родині віддають перевагу квітковому, а також пилок, звичайно/

Мед, зізнаються гості свята, люблять за солодкий смак, а ще – за його цілющі властивості. Кожен вид має свої особливості.

/Сергій Хохич, пасічник
Акація як антисептик діє, гречка при захворюваннях крові, липа, малина від застуди, різнотрав'я – загальної дії/

Свято меду у Полтаві триватиме до 7 серпня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію