Полтава отримала від держави субвенцію у більш ніж 13 млн гривень

Полтава отримала від держави субвенцію у більш ніж 13 млн гривень. На засіданні бюджетної комісії міськвиконкому мова йшла про призначення та розподіл додаткового фінансування від держави, області та місцевих бюджетів. На які потреби депутати планують витратити отримані кошти та чому у них виникла нагальна потреба вирішити це питання якомога скоріше – знають наші журналісти.

Зібралися екстрено – попрацювали продуктивно. На порядку денному засідання бюджетної комісії – лише одне, проте важливе питання для життя міста: внесення змін до показників бюджету. А саме – коштів, передбачених державною субвенцією, а також фінансовими вливаннями з обласного та місцевих бюджетів. Аби не гаяти час до наступної сесії міської ради, цей проект рішення виносять на розгляд виконавчого комітету, а перед цим – до членів бюджетної комісії.

/Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавського МВК
Пропонується збільшити доходну та видаткову частину за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло- і водопостачання та водовідведення в загальному обсязі 13 млн 58 тисяч гривень/

Плюс до цього – субвенції з обласного бюджету на пільги та медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрати на поховання учасників бойових дій, інвалідів війни у сумі 24 тисячі гривень. А на 25 тисяч гривень пропонується збільшити фінансування лікування та відпочинку демобілізованих учасників АТО.

/Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
В бюджеті міста закладені кошти, що ми можемо 140 людей лікувати, оздоровити. Але сьогодні до нас звернулося 30 людей, трохи більше, ніж 20%. Тому прохання звертатися до нас. Кошти у бюджеті є/

Субвенції з місцевих бюджетів планують витратити на утримання об'єктів спільного користування: міському центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів – 52 тисячі грн, міському клінічному пологовому будинку – 141 млн 759 тисяч. Для проведення реконструкції музею Івана Котляревського – 1 млн 200 тисяч гривень. На закупівлю дитячих майданчиків – 66 тисяч.

/Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
Завдяки децентралізації вже за попередніми даними можна сказати, що в цьому році місто вперше в історії отримує такі кошти. Наприклад, вдвічі більше, ніж у минулому році. Це завдяки децентралізації, і зараз наше завдання, завдання всіх депутатів – гарно їх використовувати ці кошти/

Депутати одноголосно висловилися за внесення змін до показників міського бюджету. Тепер після затвердження на засіданні виконкому ці кошти вже будуть перераховані на відповідні потреби у дитячі садки, заклади культури, а також соціальний захист атовців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію