Роботи за графіком: у Полтаві триває підготовка до опалювального періоду

На обласному комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго» літо – пора активної підготовки до холодів. Щороку в міжопалювальний період у місті відбуваються планові реконструкції теплових мереж і магістралей, заміна потенційно аварійних теплових мереж та ремонт і технічне обслуговування теплогенеруючого й насосного обладнання. Таким чином, кажуть на підприємстві, новий опалювальний сезон вони зустрінуть у повній бойовій готовності. Що вже встигли зробити та що планують встигнути до холодів – знає Крістіна Брігіда.

По вулиці Уютній обласного центру кипить робота. Із зварювальним апаратом та іншими інструментами у руках працівники підприємства «Полтаватеплоенерго» чаклують над трубопроводами.

Влітку у різних куточках міста підприємство висаджує свій комунальний десант, аби взимку у полтавців не було проблем з опаленням. На сьогоднішній день до роботи в опалювальний період вже готові 70% котелень, що знаходяться на балансі найбільшого підприємства-теплопостачальника в області, та близько 90% теплових мереж.

/Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Виконано реконструкцію майже 1 км теплових мереж у двотрубному вимірі із застосуванням попередньо ізольованих трубопроводів. Також виконана заміна 1,5 км аварійних теплових мереж. Виконується значний обсяг обов'язкових щорічних робіт по підготовці таких, як відновлення теплової ізоляції, заміна насосного обладнання, заміна автоматики безпеки, відновлення асфальтно-бетонного покриття в місцях скопки/

Роботи, звітують на підприємстві, йдуть повним ходом згідно із затвердженим графіком. Постійно, говорять полтавські теплоенергетики, намагаються тримати зв’язок і з балансоутримувачами й власниками житлового фонду міста та організаціями і відомствами, котрі опікуються підготовкою внутрішньобудинкових систем опалення у закладах медицини, освіти тощо.

/Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Найкраща ситуація в шкільних і дошкільних навчальних закладах. Там 76-78% закладів вже готові до роботи в опалювальний сезон. Трошки гірша ситуація із закладами медичними, але підготовка ще триває, часу достатньо. Там відсоток готовності близько 20%. Стосовно житлового фонду – оформлені акти готовності вузла вводу теплової мережі – близько 107 будинків. Це 13% від загальної кількості. Але теж повторюся, що ця робота продовжується/

Крім цього, у міжопалювальний період поточного року велика увага приділяється забезпеченню житлового фонду міста загальнобудинковими приладами обліку теплової енергії. До початку цьогорічного опалювального періоду кількість полтавських багатоповерхівок, обладнаних тепловими лічильниками, планують збільшити на понад 300 одиниць. У підсумку це дасть можливість мешканцям більше ніж півтисячі полтавських житлових будинків вже цього року при сплаті за послугу з централізованого опалення розраховуватися виключно за фактично спожиту теплову енергію.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію