Рік у Полтаві працює Національна поліція

Рік тому в Україні реформували правоохоронні органи. Так замість міліції з'явилася поліція. У Полтаві головним чином це відзначилося появою патрульної поліції та ротаціями райвідділків. Утім, кажуть нинішні керівники підрозділів, робота слідчих, оперуповноважених та дільничних змінила напрямок. Яким чином – дізнавались наші кореспонденти під час відзначення першого Дня Національної поліції України.

/В КАДРІ: Мамай і Терела: – Цей рік пройшов важко. Він був у процесі реформації. Але життя продовжується, і ми продовжуємо виконувати свій обов'язок, як і кожний день.
- Бо наступні роки будуть ще важчі/

Майор поліції Олександр Шабельник у правоохоронцях – 12 років. Був інспектором кримінальної міліції у справах неповнолітніх. Тепер – начальник відділу. У його підпорядкуванні – конвоїри, дільничні Шевченківського району та перших двох відділів, і кримінальна міліція.

/Олександр Шабельник, начальник відділу Полтавського відділення м.Полтави
Великий обсяг роботи. На деяких дільничних теж стало більше – і території, і навантаження/

Він може порівняти, що змінилося для працівників системи за цей рік реформування.

/Олександр Шабельник, начальник відділу Полтавського відділення м.Полтави
Заробітна плата збільшилася. Почали більше приділяти увагу спілкуванню з людьми і допомозі. Раніше більше бігали розкривати щось, ловити когось. Люди почали більше спілкуватись з поліцейськими, більше їм довіряти/

583 працівника – загальний склад правоохоронців, які відзначають у Полтаві День Національної поліції України. Кількісно – це так, як і було. Натомість, змінили відділи і почали працювати по-іншому.

/Олександр Терела, начальник Полтавського відділу ГУ НП Полтавської області
Більше сервісної служби додалося, це превентивна діяльність: профілактики злочинів/

Але у процесі, зізнаються поліцейські, виникли і деякі питання. Щоб швидше надавати допомогу, збільшили кількість оперативних груп.

/Олександр Терела, начальник Полтавського відділу ГУ НП Полтавської області
3 слідчо-оперативні групи у нас працює у Полтавському відділі поліції, дві – у відділенні номер 1 (колишньому Київському), і дві – у відділенні №2, колишньому Ленінському. При збільшенні слідчо-оперативних груп у нас виникла потреба: автотранспорт/

Допомогти у цій ситуації зголосилися керівники міста. На думку міського голови Олександра Мамая, нині держава мало опікується правоохоронцями, які працюють уже не один рік. А до Дня Національної поліції вирішили заохотити особовий склад.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
На минулій сесії ми заклали 400 тисяч гривень на матеріальну допомогу для всіх без виключення працівників органів внутрішніх справ місцевого підпорядкування. Це невеликі кошти, але я хочу показати, що ми піклуємося про вас. Закладено 2,5 мільйона на придбання автомобілів «Рено» для чергових частин. 7 автомобілів/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію