В День незалежності у Полтаві передадуть величезний прапор України її ровесникам

В День незалежності у Полтаві передадуть величезний прапор України її ровесникам. Такий флеш-моб та багато інших заходів запланували на 24 серпня. Як відзначати 25-ліття незалежності держави – остаточно не вирішили, за «круглим столом» в облдержадміністрації про це радилися представники усіх структурних підрозділів.

Почати відзначення Дня незалежності у Полтаві планують заздалегідь. Плани на свято обговорили в обласній державній адміністрації. Перший концерт до 25 річниці хочуть влаштувати у театрі Гоголя.

/Валентина Вождаєнко, заступник начальника Управління культури Полтавської ОДА
22 числа, о 15 годині, тому що дійсно треба пошанувати і трошки вселити оптимізму і нашим мобілізованим військовослужбовцям, атошникам, і волонтерам, переселенцям з Луганської та Донецької областей, пошанувати наших по-справжньому героїв України. І ми хочемо акцентувати увагу у проведенні флешмобу по передачі великого прапора України від Театральної площі до пам'ятника Тараса Шевченка/

Управління культури запрошує на флешмоб ровесників незалежності – 25-літніх юнаків та дівчат. 23 серпня у День Прапора за планом вони мають отримати величезний стяг із рук атовців та волонтерів. Біля Краєзнавчого музею хочуть провести дефіле старовинного українського одягу, біля пам'ятника Івану Мазепі – концерт Полтавського симфонічного оркестру. Сам День незалежності у Полтаві почнеться із покладання квітів. На Театральній площі обіцяють організувати пряму трансляцію загальноукраїнських заходів. Увечері 24 серпня – концерт від міської влади.
Рекомендації щодо відзначення Дня незалежності надані усім закладам освіти області – від дитячих садочків до освітніх таборів відпочинку. Свої заходи підготував кожен позашкільний заклад міста, більше того, про 25 річницю незалежності освітяни обіцяють не забути аж до вересня.

/Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
Для учнів 1-4 і 5-11 класів однозначно перший урок 1 вересня буде присвячений теж 25 річниці незалежності, тому що питання патріотичного виховання дуже важливе і актуальне на сьогодні/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію