Нарешті – капітально: у Полтаві ремонтують дороги

Ремонтують капітально. Дороги, що більше десяти років не знали реконструкції, нарешті асфальтують. Полтавці не вірять, що роботи проведуть на совість, – контролюють працівників особисто та пишуть звернення до міської ради. На одну з ділянок виїхали депутати, чиновники та преса.

Красноградське шосе – по-старому, а після декомунізації – вулиця Князя Ігоря Святославовича. Це в селищі Залізничників, тутешній голова на посаді три місяці, зате виріс у цих краях. Каже: дороги не знали ремонту більше 16 років.

/Сергій Андрущенко, голова селища Залізничників
Таксі відмовлялося взагалі їздити на наше селище, тому що ями і метрові, двухметрові, і їх дуже багато, об'їхати практично неможливо/

Асфальтне покриття ремонтують капітально. Чи якісно роблять – контролює сам начальник управління ЖКГ міста та депутати. Кажуть: мають звернення від людей, які скаржаться на ремонтників. Начальник ділянки говорить: не встигли нанести вирівнюючий шар, до нього також підходили люди, мовляв, чому покриття тонке.

/Валерій Вредун, начальник ділянки
Дуже багато людей підходило до мене із недорозумінням, вони думали, що робота на цьому уже й закінчена, коли я сказав, що буде ще один верхній шар асфальтобетону, хто заспокоївся, хто пішов далі по інстанціях. Витримується повністю технологія виконання робіт/

Ремонтники запевняють: працюють без порушень. Спочатку зачищають дорогу, потім просмолюють, вирівнюють, і нарешті – покривають асфальтобетоном.
На сьогодні на ремонт доріг з міського бюджету виділили понад 200 млн гривень, дорожнім покриттям займаються 4 фірми. Почали із центральних вулиць міста та тих, де пожвавлений рух громадського транспорту.

/Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
Я хочу сказати, що така фантастика буде не тільки на Климівці, вона з'явиться в цьому році і на Новобудові, і у Вакуленцях, і на Вороніна, і в Івонченцях. Ну, в усіх селищах нашого міста, які вже роками чекали на капітальний ремонт доріг/

Паралельно ремонтують і дворові проїзди.

/Сергій Сінельник, начальник управління ЖКГ Полтавської міської ради
Проводимо ми їх по-капітальному, тобто, бордюри виставляємо, підрядні організації повністю асфальтують, відмостку роблять, входи в під'їзди. На мікрорайоні Алмазний, Браїлки і в центрі на Лідова повинні почати/

Народ новій дорозі дивується і не йми віри, що її зроблять на совість.

/Бліц
Добре, тільки якби її надовго вистачило/

Ремонтники розповідають: асфальт укатують два тритонні та один десятитонний каток. За технологією, товщина в утрамбованому вигляді має бути 5 сантиметрів. Марка асфальтобетону, що укладають, – В1 з мінеральним порошком. Нас запевнили, що років десять про ремонт доріг можна буде не думати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію