Знову на війну – бійці батальйону «Полтава» в черговий раз поїхали на Схід

Знову на війну – бійці батальйону «Полтава» в черговий раз поїхали на Схід. Тепер на завданні вони будуть не 30, а 60 днів. Що везуть із собою та чому кажуть, що ситуація на їх позиціях стабільно складна, – в сюжеті далі.

Каремати, рюкзаки та обійми, мов на вокзалі, – бійці батальйону «Полтава» готуються змінити своїх товаришів на Сході. Батько цієї маленької своє дитя майже не бачить – через службу.

/Аня, проводжає чоловіка
Це 9 ротація уже, удев'яте відправляю, з поганим настроєм і я, і донька. Будемо дуже сумувати, чекати/

Боєць із красномовним позивним «Спілберг» як завжди з фотоапаратом – щоразу з ротації повертається із новими знімками та новими історіями про війну.

/Віталій Запека, боєць батальйону «Полтава»
Зараз ми поки в Луганській області, сектор А, зараз він трохи по-іншому називається. Там у нас близько 5 об'єктів/

Серед особистих речей та забезпечення вони везуть із собою м’ясо, борошно та воду – досі наших бійців підгодовують волонтери. Від добродійників і ця автівка. Подарунок від української діаспори супроводжує наших бійців уже рік.

/Євген Шпірко, боєць батальйону «Полтава»
Автомобіль 2012 чи 2013 року, абсолютно справний, новий, повністю укомплектований медикаментами. Все, що необхідно для евакуації поранених, надали нам його волонтери/

Ситуація на позиціях спецпризначенців стабільно складна. Серед їх завдань – охорона блок-постів, зачистка територій та робота з протиукраїнськи налаштованими місцевими і диверсійно-розвідувальними групами.

/Юрій Анучін, командир батальйону «Полтава»
Насправді нічого не змінюється, змінився тільки час перебування бійців у зоні АТО з 30 днів на 60. Це зробили спеціально, важко і затратно щомісяця змінювати бійців/

Незабаром матеріально-технічна база батальйону поповниться трьома новими автомобілями.

/Юрій Анучін, командир батальйону «Полтава»
Одна бойова «Варта» броньована та дві «Міцубісі» для патрулювання/

А ще восени спецпризначенці чекають на нову форму. Їм обіцяють по два комплекти – польовий та для міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію