Дзвоніть «103» або «112»

Дзвоніть «103» або «112». Полтавці завершують впроваджувати Національний проект «Вчасна допомога». Зараз у тестовому режимі працює унікальна на території України оперативно-диспетчерська служба екстренної медичної допомоги. За місяць, обіцяють обласні керівники, почнуть працювати 30 диспетчерів, яких зараз навчають. Їм у вівторок представили й другий етап реформування – це перехід на радіозв'язок, що має об'єднати усі екстренні служби в єдину систему.

Анастасія другий день апробовує обладнання. Фактично, виклики від людей передають бригадам. Для початку новоприбулих фахівців у курс справи вводять поступово.

/Анастасія Маслова, фельдшер-інформатор Станції екстренної медичної допомоги
Нас розділили на дві групи: одна із них працювала в диспетчерській, а інша їздила на виклики із лікарями, щоб ми розуміли і специфіку роботи одних та інших/

Головне, каже дівчина, – впоратись із хвилюванням. Та й щоб осягнути, потрібен досвід.

/Анастасія Маслова, фельдшер-інформатор Станції екстренної медичної допомоги
Перші робочі дні ти ще не розумієш, чи правильно робиш. І все-одно зайвий раз дивишся на свого керівника, щоб впевнитись, що правильно робиш.
- Ви не пожалкували?
- Ні, жодного разу/

30 випускників медичних коледжів та училищ Полтавської області знайомлять з особливостями їх нової роботи. Більше півроку таку систему впроваджували в Полтавській області.

/Сергій Алфьоров, технічний керівник Національного проекту «Вчасна допомога»
Це не звичайна диспетчерська, яка була раніше. Це система, яка допомагає і швидше прийняти виклик, і далі переадресувати. Відповідно, створюється і певна історія по звітах/

Система – від трьох найвідоміших у світі виробників. За нормами, на опрацювання виклику мають 10 хвилин у місті, 20 – в області.

/Сергій Алфьоров, технічний керівник Національного проекту «Вчасна допомога»
Диспетчер виклику приймає виклик, і за певним алгоритмом починає його обробляти. Є алгоритм підказки, який він бачить. Далі він подає диспетчеру напрямку, який теж працює за своїм алгоритмом. А у той же час контакту передається інформація до бригад/

Наприкінці 2015-го полтавці отримали право взятися за пілотний проект створення єдиної оперативно-диспетчерської служби. Готувались до цього два роки. Об'єднали у єдине комунальне підприємство всі бригади, зробили ремонт на станції екстренної медичної допомоги, обладнали автомобілі GPS-тренерами та отримали свій генератор, нарешті встановили новітнє обладнання. Але планують роботи й надалі.

/Володимир Мохначов, начальник відділу медицини катастроф Департаменту охорони здоров'я
Це те, що є унікальним на території України, подібних служб немає. І друга частина – це те, з чого починала «швидка допомога», це система рацій/

Для встановлення чіткого зв'язку нині розглядають впровадження радіозв'язку. Він надійніший, на відміну від мобільного, кажуть фахівці. Для цього у Полтаві та області планують встановити базові станції. Таким чином, телефонуючи на номер 112, можна буде викликати будь-яку екстренну службу. Усі їх підключать в єдину систему.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію