Триває рейд 7-ми установ на вимогу прокуратури Октябрського району по перевірці ліцензій та патентів на право займатися гральним бізнесом та установку гральних автоматів

Сьогодні інспектували гральні заклади на Харківському шосе, 3 точки тут відтепер не працюватимуть. Власник же одного із закритих закладів взагалі не мав ніяких документів.

Із 7 точок Харківсього шосе, 4 закрили свої двері прямо перед приходом комісії. Ця навіть закрилася на ремонт. Учасники рейду про таку маленьку хитрість знають, тому їм навіть доводиться розбиватися на маленькі групи, щоб у співробітників гральних закладів було менше часу на таку підприємливість. Для власника гральної точки дешевше обійдеться на годину-другу зачинитися, аніж потім заклад взагалі закриють.

На перший погляд гральний бізнес - справа не дешева. Ліцензія на право ним займатися коштує 300-400 тисяч євро. Але один клієнт за один день може залишити тут більше 10 тисяч гривень. З таким програшем учасники рейду зіткнулися, коли вдруге опечатували точку на зупинці Мотель. Тоді закривати заклад заважали не власник чи охоронці, а саме клієнт, виявилося, що вранці він тут програв 9 тисяч гривень і повернувся у надії відігратися.

На Харківському шосе наряд міліції викликали для того, щоб опечатати одну із точок: її власник не має ніяких ліцензій та патентів на право займатися гральним бізнесом. Тому співробітники міліції роблять опис майна і опечатують заклад.

До кінця тижня ініціатор рейду - прокуратура Октябрського району - обіцяє надати цифри за результатами перевірки гральних закладів міста.

Стрічка новин