На Полтавщині започаткували конкурс серед журналістів

На Полтавщині започаткували конкурс серед журналістів. Кращих представників цієї професії будуть визначати за поданими матеріалами у 5 номінаціях. Таке творче змагання у журналістському середовищі цієї осені проведуть вперше. Про його організаційні моменти, а також інший обласний конкурс серед видавців, науковців та літераторів – у матеріалі Крістіни Брігіди.

Проведення обласного творчого конкурсу «Журналіст року» ініціював Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Цієї осені його влаштують вперше. Конкурс серед представників різноманітних засобів масової комунікації започаткували, маючи на меті посилити увагу журналістів до глибокого і об'єктивного висвітлення питань сьогодення.

/Гліб Кудряшов, доцент кафедри журналістики ПНПУ ім. В.Короленка
Ми відчуваємо сьогодні відрив від наших ветеранів, від ветеранів пера, від ветеранів журналістського цеху, адже вважається, мовляв, що вони відірвані від часу нинішнього, від століття 21. Але їм є що сказати, і вони можуть поділитися своїм досвідом з молодим поколінням. Наступне – це, звичайно, побачити, чим займаються сусіди, хто над чим працює в редакціях газет, журналів, новітніх електронних ЗМІ/

Плюс – стимулювання молодих кадрів. Конкурс проведуть у 5 номінаціях: «Журналістське розслідування», «Громадянська позиція», «Журналістське відкриття», «Краще подання резонансного матеріалу», «Краща публікація» (відео- чи радіоматеріал). Заявки на участь прийматимуть з 1 жовтня по 1 листопада. 10 листопада роботи оцінюватимуть члени журі, а вже 16-го оголосять імена переможців. На них очікуватимуть призи та грошові винагороди. Так само у листопаді свої відзнаки отримають переможці конкурсу «Краща книга Полтавщини». Цього року його проведуть вже вдесяте. Умови та положення конкурсу незмінні: 6 номінацій та гран-прі обласного конкурсу.

/Вікторія Пилипенко, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Прийом заявок від учасників конкурсу Департаментом будуть прийматися з 1 вересня по 30 вересня. Засідання журі пройде у жовтні, і відзначення переможців ми плануємо здійснити 9 листопада на День української писемності та мови/

Детальніше про проведення цих двох конкурсів можна дізнатися на сайті Полтавської облдержадміністрації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію