Більше 21 мільйона людей у світі постраждали від примусової праці

Більше 21 мільйона людей у світі постраждали від примусової праці. 30 липня – Всесвітній день боротьби із торгівлею людьми. Напередодні представники різних структур, що опікуються проблемами осіб, які постраждали від торгівлі людьми, на прес-конференції розповіли про те, як проводять профілактику цього явища.

Починаючи із 2013 року, 30 липня відзначають Всесвітній день боротьби із торгівлею людьми. Україна приєднується до світової спільноти, адже ця проблема не оминула нашу державу.

/Роман Дрозд, заступник виконавчого директора БО «Світло надії»
За 15 років в Україні зареєстровано більше 12 тисяч постраждалих від торгівлі людьми. У 2016 році вже зареєстровано 491 випадок/

Саме тому різні структури та установи об'єднують свої зусилля у вирішенні цієї проблеми. Зменшити кількість таких випадків вони намагаються шляхом проведення просвітницької та інформаційної роботи.

/Наталія Шкоденко, заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА
Основна мета – це в спільній співпраці як органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, територіальних підрозділів органів виконавчої влади, наших правоохоронних органів – це, перш за все, попередити такі ситуації, і щоб люди в них не потрапляли/

До 2012 року від торгівлі людьми більше страждали жінки. Зараз – чоловіки, які потерпають від трудової експлуатації. Остання, до речі, посідає лідируючу позицію серед форм протиправної експлуатації громадян. Середній вік осіб, які постраждали від торгівлі людьми, – до 34 років. Група ризику – випускники ПТУ, безробітні, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. На Полтавщині щороку виявляють факти торгівлі людьми. Переважно – з метою примусової праці.

/Тетяна Іщенко, старший оперуповноважений відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУ НП в Полт. обл.
Вперше у Полтавській області цього року особам, потерпілим у кримінальному провадженні, було Мінсоцполітики України встановлено статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Відповідно, вони отримали допомогу від держави, від громадської організації. Це як і грошова матеріальна допомога, так і інші види допомоги: соціальна, правова/

Аби привернути увагу суспільства до проблеми торгівлі людьми, 30 липня об 11-ій годині одночасно у 15-ти обласних центрах України стартуватиме просвітницька акція. У Полтаві її влаштують у двох локаціях: на вул. Соборності біля ЦУМу та на залізничному вокзалі «Полтава-Південна».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію