Під Полтавою відкрили міні-молокозавод

Під Полтавою відкрили міні-молокозавод. Місцевий підприємець, який має агрофірму у селі Стасі Диканського району, вирішив виробляти молокопродукти, які не страшно споживати власним онукам. Чоловік взяв іноземне обладнання, навчив за кордоном працівників, і з олійниці зробив молочних цех. Як працює міні-завод, де усього дев'ять робітників, та у скільки обійшлося таке виробництво – далі розкаже Інна Безугла.

12 на 12 метрів – такий вигляд має новий і сучасний цех по переробці молока у селі Стасі Диканського району. У цьому маленькому приміщенні була олійниця. За 4 місяці з неї створили міні-молокозавод. Три роки тому полтавські аграрії відвідали Ізраїль, зокрема, підприємство, що виготовляє обладнання для малого і середнього бізнесу. У березні цьогоріч Геннадій Головін, директор підприємства, який двадцять років вирощує зернові та технічні культури, вирішив звернутись до іноземних колег.

/Геннадій Головін, генеральний директор ВАТ «Агрофірма Стасі»
Може, півроку тому, щоб зробити продукт переробки власного молока і його самим споживати. Різниця тільки в тім, що наші корови пасуться 7 місяців на зеленій траві, споживають каротин, і ми маємо у своїй зоні найвищої якості молоко/

У той же день ізраїльські інженери взялися розробляти схему цеху, за два дні – чоловік реконструкцію.
Вартість проекту, який чоловік не вважає бізнесом, порівнює з вартістю хорошого сучасного трактора. Використовують альтернативне паливо – качани кукурудзи, та працюють на ізраїльському обладнанні.

/В КАДРІ: показують обладнання у цеху: «Після того, як молоко пропастеризувалось, воно охолоджується до певної температури. Якщо без сквашування – воно охолоджується до температури розливу – 8-10 градусів»/

Зараз міні-завод виробляє практично увесь асортимент молокопродуктів, крім твердих сирів. І це – праця 9 робітників.
Ольга жила у Стасях. Працює на заводі два тижні. Каже: не думала, що, закінчивши навчання, повернеться працювати додому ще із такими технологіями.

/Ольга Кірілова, технолог молочного виробництва
Ми перевіряємо на якість молоко: жир, густина, і потім я вже планую, що з нього робити.
- Ви куштували продукцію?
- Так, найбільше подобається ряжанка та адигейський сир/

Поки що, кажуть працівники, не женуться за кількістю, а пробують створювати різні продукти.
20-30 хвилин, і масло готове. У цій машині з 15 кілограмів вершків роблять 7 кілограм масла. Що виходить – куштує губернатор.

/В КАДРІ: В.Головко «Це – масло»/

Нині продають молочні продукти у магазині поруч, планують виходити на торгові мережі у Полтаві. Ціни – нижче середніх: літр 1%-го кефіру коштує 8.50.
Міні-завод уже встигли побачити інші колеги.

/Сергій Фролов, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА
Відбулися зустрічі керівників наших підприємств, фермерських господарств з тим, щоб налагодити далі зв'язки і будувати далі такі цехи/

Губернатор говорить, що це підприємство демонструє необхідність програми підтримки малого і середнього бізнесу в області.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Я не знаю в Україні якіснішої продукції, ніж та, що виробляється на Полтавщині. Ми повинні привчити і дітей, і людей у віці споживати своє. Це і є складова патріотизму. Я чому акцентую на цьому виробництві, бо це є приклад створення нових робочих місць на селі/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію