Вихованці дитсадка на Подолі вчили... чистити зуби

Як правильно чистити зуби, цього дня вчилися вихованці дитсадка на Подолі. До них із цією місією спеціально завітали фахівці міської дитячої клінічної стоматологічної поліклініки. Побували на Святі Зубної щітки і наші кореспонденти.

Діти із садочка №6 цього дня вчаться чистити зубки.

/ІНТЕРШУМ
Лікар показує, як правильно чистити зуби/

Навчають їх цьому лікарі із міської дитячої клінічної стоматологічної поліклініки. Малечі на прикладі пояснюють, як доглядати за органами ротової порожнини. Такі зустрічі вони влаштовують в рамках профілактичної роботи.

/Світлана Шкуренко, дитячий лікар-стоматолог вищої категорії міської дит.клін.стоматологічної поліклініки
Всі діти на нашій, закріпленій за нами дошкільній дільниці, оглядаються двічі на рік. Під час профілактичних оглядів ми проводимо за потреби сонацію ротової порожнини, виявляємо аномалії прикусу, аномалії прикріплення вуздечок губ та язика, захворювання тканин пародонта/

Стоматологи також розповідають про правильний догляд за порожниною рота, радять, як обирати засоби гігієни: зубну щітку, пасту і як стежити за ними. Діти слухають уважно, а потім засвоєні знання одразу випробовують на практиці. Урок від зубних лікарів вони засвоїли.

/Бліци
- Зуби потрібно чистити, щоб не було мікробів.
- Щоб вони були красиві/

Чистити зуби два рази на день (зранку і ввечері), їсти менше солодкого, натомість, збільшити в раціоні молока та сиру – тоді посмішка буде здоровою та сяючою. Навчити дітей правильно доглядати за порожниною рота – одне із основних завдань лікарів. Адже, кажуть вони, завжди легше попередити виникнення захворювання, ніж потім лікувати його.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію