Полтавець на своєму городі виростив більше 200 кущів конопель

Полтавець на своєму городі виростив більше 200 кущів конопель. Приїхавши до його помешкання, поліція виявила ще 30 рослин снодійного маку, а на горищі у будинку – цілу нарколабораторію. Подробиці події – далі у випуску.

Наркотичні речовини – просто на городі. У Полтаві чоловік вирощував коноплю та мак на своїй присадибній ділянці.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
В ході проведення санкціонованих обшуків за адресою його мешкання було встановлено більше 200 кущів конопель, які були зростом більше двох метрів. Були встановлені макові корінці/

На горищі чоловік облаштував міні-нарколабораторію. Там було підготовлене місце для висушування, подрібнення та фасування заборонених речовин. Вилучені рослини правоохоронці відправили на експертизу.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
На сьогоднішній день проводяться заходи зі встановлення інших фактів незаконних посівів і маку, і конопель на території Полтавської області. Тому хотілося б звернутися до всіх мешканців Полтавської області: будь ласка, якщо вам щось відомо про такі незаконні насадження або осіб, які можуть цим займатися, повідомляйте до найближчого відділення поліції, або за телефоном 102/

За цим фактом триває досудове розслідування в рамках відкритого кримінального провадження за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (Незаконний посів нарковмісних рослин).

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію