За півроку Полтавська митниця перевиконала бюджетні завдання

За півроку Полтавська митниця перевиконала бюджетні завдання. Державний бюджет місцеві митники поповнили на 1 мільярд 600 мільйонів гривень. Майже всі митні декларації, звітують у структурі, подаються в електронному вигляді.

Для забезпечення ефективної зовнішньо-економічної діяльності та ритмічного наповнення державного бюджету і працюють місцеві митники.

/Валерій Остапчук, в.о.начальника Полтавської митниці
За перше півріччя минулого року митницею спрямовано до державного бюджету 1 мільярд 611 мільйонів гривень, що складає 268 мільйонів щомісяця в середньому/

Бюджетні завдання першого півріччя 2016 року виконані Полтавською митницею Державної фіскальної служби на 103%. В середньому експортно-імпортні операції оформляють за 1 годину. Митне оформлення товарів з використанням електронних митних декларацій становить 99,5% від загальної кількості оформлених митних декларацій.

/Валерій Остапчук, в.о.начальника Полтавської митниці
За результатами контролю правильності визначення митної вартості, класифікації товарів, країна походження товарів, додатково до державного бюджету спрямовано понад 52 мільйона гривень/

Стратегічно важливий напрям для полтавської митниці – формування зовнішнього сектору економіки України. Відтак, митникам доводиться працювати спільно з суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності. Разом, резюмує керівник структури, вдається забезпечити захист інтересів вітчизняного бізнесу на міжнародній арені, підвищити інвестиційну привабливість національних підприємств для іноземних партнерів та забезпечити високі соціальні стандарти для населення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію