Дітям українських бійців подарували розважальну програму

Громадська організація «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини» провела розважальну програму для дітей український бійців. Вихідними у парку воїнам-інтернаціоналістам діти мали можливість безкоштовно відвідати канатний парк.

Донька загиблого в АТО Дениса Синюка Настя розповідає, що їй подарували на 4-й день народження.

/Настя

- Бабуся і дідусь всі разом подарували іграшки, маленьку дівчинку.

- А що ще подарували?
- Квіти
- А ще що?
- Щенячий патруль/

Окрім подарунків, мама та бабуся вирішили влаштувати для малої похід у мотузковий парк. Тут безкоштовні розваги для дітей учасників АТО організувала громадська організація «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини».

/Вадим Ямщиков, голова ГО «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини»
Ми показуємо, що нам, як полтавцям, як мешканцям міста ті люди, котрі зараз обороняють нашу країну, ми піклуємося про їхні сім'ї, ми з повагою ставимося до їх сімей. Ми кажемо: «Дякуємо вам за захист Батьківщини! Доки ви там ми попіклуємося про ваші сім'ї на місці»/

А це - племінниця загиблого Антона Грицая. Аня стрибає та намагається пройти перешкоди. Для себе знайшла підходящу розвагу.

/Аня

Горка. Спочатку ту весело ходити/

За внучкою спостерігає Тетяна Грицай.

/Тетя Грицай, мама загиблого А.Грицая
Це, звичайно, здорово для дітей. Я он дивлюся на неї, і хочеться, щоб наші діти, діти наших воїнів відпочивали. Що є така організація, яка турбується про них. Це дуже класно, так скажемо/

Протягом двох годин малеча розважалася у парку. Для тих, хто втомився, морозиво ставало додатковими стимулом продовжувати гру.

Юлія Іващенко 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію